Uložit Zobrazit fotografie
Dostupné termíny

Weekend dla mam (bez dzieci!) na Majorce

Text je možná trochu kostrbatý. Byl přeložen pomocí Google Translate

Małgorzata Ekiert

Gosia, Olsztynianka zamilovaná do Warmie a Mazury, ale i na mnoha dalších nádherných místech v Polsku i ve světě, kam chce vzít unavené matky: za relaxací a resetem, ale také za dobrodružstvím a trochou adrenalinu. Většinu svého dospělého života strávila v zahraničí, procestovala velkou část světa: od Chile, přes Blízký východ až po Kambodžu, ale právě tomu Warmia říká domov. Nevdaná žena milého Němce s prvním dítětem v závěsu cestovala po Izraeli, Maroku a Mallorce. Zaběhnutý vegetarián, hipoterapeut a licencovaný polní průvodce v provincii. Provincie Warmia-Masuria. Spíše pevně na zemi, energický a otevřený všemu novému. Při osamělém výletu s batohem na Kapverdách, houpajícím se v houpací síti na téměř prázdné pláži, přísahala, že se sem vrátí - s intimní skupinou matek, které potřebují mateřskou dovolenou .. Tak se zrodil projekt MamaEscape.

Video

Cena


Platební a rezervační podmínky

Pravidla místa

Minimální věk hostů: 18 roky/let

Maximální počet hostů: 6 osob

Běžná minimální doba pobytu: 3 dny

Platební a rezervační podmínky

  • Cash on the spot
  • Online transfer
Časy příjezdu a odjezdu
  • Příjezd od:18:00
  • Odjezd do:
Adresa
  • 07518 Lloret de Vistalegre

Hodnocení


fantazie!

Wyjazdy z Gosią polecam każdej kobiecie i mamie! Cały czas wracam wspomnieniami do tych kilku cudownych dni na Majorce. Były babskie rozmowy, plaża, morze, wino, klimatyczne miasteczka i urocze knajpki. Zakwaterowanie w prawdziwym majorkańskim domu. Gosia zadbała o nasze dobre samopoczucie, każdego ranka czekała na nas ze zdrowym śniadaniem a na plażę zabierała kosze pełne hiszpańskich przekąsek:) Polecam zajęcia z jogi na SUPach i otwieranie wina łyżką, gdy zabraknie korkociągu ;)) Jeżeli będzie okazja to znów zapisuję się na wspólną przygodę z MamaEscape!


fantazie!

Cudowny weekend, w cudownym towarzystwie, mnóstwo śmiechu, pogaduchy, pyszne jedzonko, wino, słońce, plaża... i ta joga na SUP-ie w "magicznych" okolicznościach ;) Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć ;) Świetna organizacja, zakwaterowanie w pięknym klimatycznym domu, weekend intensywny, pełen wrażeń i emocji. Gosia zadbała o każdy szczegół. Nie było czasu na nudę. Tego mi było trzeba. Polecam bardzo, jeśli będzie jeszcze okazja - na pewno skorzystam!


fantazie!

Mamaescape to cudowna inicjatywa🤗 Spędziłyśmy wyjątkowy czas w magicznym miejscu. Dosłownie mogłyśmy poczuć się jak w raju 🥰 Gosia o wszystkim pomyślała i cudownie się nami zaopiekowała, nie musiałyśmy myśleć o niczym! 🤗 , a przede wszystkim jest ciepłą i wspaniałą kobietą😘


fantazie!

Z całego serca polecam, dla każdej kobiety potrzebującej oderwać się od biegu codziennych spraw. Babski wyjazd pełen trajkotania (lub nie :)), w cudowne miejsce z pełną energii i pomysłów Gosią. Moja pierwsza SUP Joga w życiu - coś niesamowitego, zwłaszcza dla "jogujących" już osób (co nie znaczy że początkujący albo nie znający wcale sobie nie poradzą). Z pewnością nie mój pierwszy i nie ostatni taki wypad.