Gajówka 16, 59-630 Gajówka
S výhledem na nejtemnější část polské oblohy a Izerské štíty, ve stanu, v blízkosti nejlepších snídaní v okolí. Jurta pojme až 5 osob.

Ajaj, platnost této nabídky vypršela :(

27-10-2021 - 29-10-2021
do 5 osob
Povoleno: malí psi
key
Jurta niebieska
Nabídka rezervace
Celková cena za pobyt:

580 499 PLN

Výška zálohy:

80 PLN

Zbývající částka:

419 PLN

Nabídka zahrnuje:

Nasz obiekt to pokoje w Domu oraz luksusowy glamping w ogrodzie (50 m od domu). W Domu mamy codziennie bogate leniwe śniadania, a pozostałe posiłki można zamówić z 4 restauracji z dowozem. W jurcie jest dobrze wyposażony mały aneks kuchenny. W budynku i ogrodzie dostępny jest stabilny internet do pracy lub nauki. Mamy też bezpłatną dobrą kawę z ekspresu i sielski spokój z dala od problemów. Wolna jurta: Jurta Niebieska 3: https://domwdomu.pl/offer/20/Jurta-Niebieska-Izera-Glamping Korzystając z jurt macie pełen dostęp udogodnień Domu (śniadania, salon z biblioteczką, pokój zabaw z xbox dla dzieci, minibar, plac zabaw) i nielimitowaną dobrą kawę z ekspresu. -> Całkowity koszt wynajmu jurty bez śniadań jak na górze w ofercie <<< Dodatkowo możecie korzystać ze śniadań w Domu w cenie 40 zł osoba, dzieci 3-10 lat 15 zł, poniżej 3 lat bezpłatnie. Śniadania to nasza duma. Z lokalnych i BIO produktów, najwyższej jakości w formie bufetu. W naszej gminie obowiązuje opłata klimatyczna: 2 zł za osobę za noc, płatna gotówką przy przyjeździe. ### Zobacz nasze leniwe wiejskie śniadania, które bardzo chwalą Goście: https://domwdomu.pl/txt/203/Posilki Na inne posiłki, 4 restauracje oferują dowóz zamówień do Gajówki. Szczegóły na w/w stronie. ### Polityka rezerwacji i ew. zmian ze względu na epidemię: 1. Wpłacone zadatki co do zasady są bezzwrotne. 2. W przypadku zakazów działalności turystycznej, realizujemy pobyt służbowy lub długoterminowy z umową, w której jest 1 dniowy termin wypowiedzenia. 3. W przypadku zakazu przemieszczania się (stan wyjątkowy) zadatek zwracamy lub przenosimy na inny termin. 4. Gdybyście zostali skierowani na kwarantannę lub zachorowali, możemy przenieść zadatek na inny termin (wymagane oficjalne potwierdzenie). 5. Jeżeli rezygnujecie z przyjazdu, a znajdziemy innych Gości na Wasz pokój, wtedy zadatek możemy przenieść na inny termin. W innych sytuacjach nie podlega zwrotowi.

Storno podmínky:

Regulamin rezerwacji: http://izeraglamping.pl/regulamin/ Ważne informacje przed przyjazdem – PRZECZYTAJ: Doba hotelowa w jurcie trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu. 1. Przyjeżdżacie do jurty – namiotu, który jest ogrzewany i klimatyzowany. Podłoga jest ocieplona, ale to nadal namiot – jeżeli lubisz odczucie ciepłej podłogi, zabierz obuwie zmienne. 2. Gdy będziecie korzystać z Domu, prosimy o zabranie obuwia zmiennego do chodzenia po domu (można też chodzić boso). Dbamy, o to aby było czysto. 3. Brama wjazdowa na parking jest zazwyczaj zamknięta ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie. 4. Jeżeli wiesz o której godzinie mniej więcej planujesz przyjazd, poinformuj nas emailem lub smsem. 5. W jurcie jest aneks kuchenny z podstawowymi przyborami i naczyniami. Pozwala przygotować proste posiłki. 6. W naszej miejscowości nie ma sklepów, najbliższy jest oddalony o 2,8 km. W Domu jest płatny minibar z przekąskami i różnymi napojami oraz kącik z bezpłatną kawą z ekspresu ciśnieniowego i markowymi herbatami. Ekspres do kawy dostępny jest także w jurcie. 7. Pozostałą płatność dokonujemy przy przyjeździe kartą lub gotówką. Przy płatności gotówką 2% rabatu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy!