Słoneczna Polana 10, 14-140 Winiec
Mazurské útočiště pro rodinnou dovolenou, které se nachází mezi dvěma jezery. Chatky s desítkou atrakcí pro děti a klid pro rodiče. Tady se ani za toho nejhnusnějšího počasí nelze nudit, natož když hoří!

Ajaj, platnost této nabídky vypršela :(

11-12-2021 - 18-12-2021
do 6 osob
Povoleno: malí psi, střední psi, velcí psi, kočky
key
Domek parterowy z 1 sypialnią
Nabídka rezervace
Celková cena za pobyt:

3640 2700 PLN

Výška zálohy:

2700 PLN

Zbývající částka:

0 PLN

Nabídka zahrnuje:

7 noclegów dla 4 os + 2 dzieci w ogrzewanym domku z sypialnią i z salonem z kominkiem z TV (Netflix, HBO GO) oraz w pełni urządzoną kuchnią (piekarnik, zmywarka, toster, płyta indukcyjna, czajnik, filtr wody, garnki , talerze itp) oraz pralką . W cenie jest dostęp do atrakcji sportowych ( rowery, narty biegowe, sanki, nordic walking, sala zabaw - ewentualne ogrzewanie sali zabaw +20 zł, place zabaw), W cenie również dostęp do bramek do piłki , sprzętu do badmintona, łuku z tarczą, rzutkami itp oraz prywatny grill i palenisko z koszem drewna oraz prywatne hamaki i leżaki . Rabat 15 % na balię i saunę.

Storno podmínky:

Oferta jest ofertą bezzwrotną. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. W przypadku wpłaty 50 % przedpłaty , kolejne 50% wpłacane jest na 7 dni przed przyjazdem na konto właściciela . W przypadku narodowej kwarantanny która zakaże przemieszczania się możemy oczywiście przesunąć termin na wspólnie uzgodniony termin w 2021 roku. Jeżeli będą obostrzenia z strony rządu co do wynajmu krótkoterminowego to wynajmujemy na umowy długoterminowe którą będą musieli Państwo podpisać , jest to umowa najmu długoterminowego z możliwością jednodniowego wypowiedzenia- umowę przesyłam na Państwa email . Aktualny Cennik Balii z jacuzzi i Sauny (domek parterowy z 1 sypialnią nr 8 i domek z 3 sypialniami na piętrze nr 10) Dodatkowo płatny jest dostęp do gorącej balii z jacuzzi (380 PLN) i sauny (180 PLN). Komplet sauna+balia: 500 PLN. Cena ta dotyczy prywatnego jednorazowego dziennego dostępu, zawiera napełnienie balii wodą i przygotowanie drewna do balii i sauny. Następnie klient sam rozpala i dokłada drewno co ok. 30 min., aby osiągnąć temperaturę 37-40 stopni w balii (ok. 3-5 h) i 70-80 stopni w saunie (ok. 1-2 h). Na bali jest instrukcja rozpalania. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego, po każdym dziennym użyciu urządzenia; balia i sauna są dezynfekowane. W razie zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności i terminu. W przypadku mrozów dostęp do bali może być niedostępny. Aktualny Cennik Balii z oświetleniem (Domek z antresolą nr 13) Dodatkowo płatny jest dostęp do gorącej balii z oświetleniem (500 PLN). Cena ta dotyczy prywatnego 2-dniowego dostępu(2 dni pod rząd), zawiera napełnienie balii wodą i przygotowanie drewna do balii i sauny. Następnie klient sam rozpala i dokłada drewno co ok. 30 min., aby osiągnąć temperaturę 37-40 stopni w balii (ok. 3-5 h) i Przy piecu bali jest instrukcja rozpalania. W razie zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności i terminu. Jest również możliwy dostęp 1 dniowy w cenie 360 zł. W przypadku mrozów dostęp do bali może być niedostępny.