Bieniasze 2 B, 14-310 Bieniasze
V západních Mazurách voní povlečení větrem a sluncem, místo rádia slyšíte čápy, jeřáby a kvákání žab. Zde žijete v souladu s přírodou a ročními obdobími, pozorujete západy slunce a vystavujete svou tvář dešti. Můžeme ubytovat 8 osob ve dvou apartmánech. Můžeš si vzít pejska!

Ajaj, platnost této nabídky vypršela :(

06-12-2021 - 10-12-2021
do 2 osob
Povoleno: malí psi, střední psi, velcí psi
Nabídka rezervace
Celková cena za pobyt:

1400 990 PLN

Výška zálohy:

495 PLN

Zbývající částka:

495 PLN

Nabídka zahrnuje:

Witam! Dziękujemy za zainteresowanie pobytem na Beniaskie! - z przyjemnością powitamy Was! Check-In od 15:00 Check-Out do 10:00 W cenie: - koszty eksploatacji: woda, ścieki, prąd, gaz, odpady, WLAN - korzystanie z łodzi wiosłowej oraz SUPów na jeziorze Bieniaskim - korzystanie z rowerów - drewno do kominka (październik - kwiecień) / koszyk drewna do kominka (maj - wrzesień), - zestaw startowy: tabletki do zmywarki, detergent do mycia naczyń, papier kuchenny, worki na śmiecie i papier toaletowy, pieprz & sól oraz BIO-oliwa z oliwek & -ocet - mały przewodnik turystyczny po Beniaskie! & okolice z ręcznie dobranymi cynkami, interesujące manufaktury, doskonałe restauracje i rustykalne gospody, ekscytujące obiekty sportowe i rekreacyjne, oryginalne gospodarstwa ekologiczne itp. - regularnie aktualizowany kalendarz eventów na fb...tylko tutaj można dowiedzieć się, co dzieje się w okolicy: targi, festiwale, sport, kultura i wiele innych. - mapa obszaru dla turystów pieszych, rowerzystów i odkrywców - jako prezent powitalny butelka soku jabłkowego z Kwasnych Jabłek lub szklanka miodu z Wowka lub kawałek sera "Ermländer" z Manufaktury Thorstena lub bochenek chleba na zakwasie od Bogdana - wszystko w najlepszej, ekologicznej jakości od naszych sąsiadów Na śniadanie możemy zorganizować pyszne produkty ekologiczne z naszej sąsiedztwa: prawdziwe bułki od piekarza, wiejskie masło, jajka od kur, które wciąż biegają po łące, miód od pszczół, które zbierają swój nektar w czystej naturze, i wiele więcej. Na przytulny wieczór przy kominku polecamy wyśmienite Fondue Bourguignonne z polędwicą z bydła Hereford od naszych sąsiadów - SlowFood, kulinarna rozkosz, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach. Możecie też grillować soczyste Hereford Burgery & T-Bones z świeżymi warzywami ogrodowymi na swoim grillu gazowym. Jeśli nie chcecie gotować, ale jednak chcecie zjeść na Beniaskie!: można zamówić jedzenie na wynos w Dworku w Bieniaszach / Wojciechach (kuchnia warmińska z lokalnych produktów) po drugiej stronie jeziora lub 6 km dalej w Miłakowie w MiDano (codzienne menu, kuchnia domowa). Może do zobaczenia wkrótce na Beniaskie!, Agnieszka & Michael

Storno podmínky:

Regulamin: - Beniaskie! to cicha strefa 24/7 :-) wiec niestety organizacja uroczystości nie jest możliwa. - Prosimy o wyrozumiałość że na Beniaskie! mogą przebywać tylko goście dokonujący rezerwacji. - Nie pobieramy dodatkowych opłat za sprzątanie, ale za to prosimy że pozostawicie apartament czysty: pozamiatane, brudne naczynia w zmywarce i uruchomione, wyniesione śmieci -w tym wszystkie resztki jedzenia- do kontenerów, wyczyszczony grill i kominek wraz z szufladą na popiół - i to tyle! Jeśli nie macie czasu lub po prostu nie macie na to ochoty, z przyjemnością zrobimy to dla Was za opłatą PLN 200. - Sieć WLAN pozwala na prace z pocztą elektroniczną, surfowaniem i wideokonferencjami, a nie jest niestety przeznaczona dla bardzo dużych ilości danych, takich jak filmy, Netflix czy gry online. - Szczegółowy regulamin domu wraz z innymi dokumentami podróży otrzymacie po otrzymaniu wpłaty lub na żądanie z góry. Zasady płatności oraz rezygnacji z rezerwacji: - Pobierana przedpłata: 50% - Nie zwracamy przedpłat ale jeśli w dniu przyjazdu jest LockDown, otrzymacie voucher na przyjazd w innym terminie. - Pozostała kwota płatna 7 dni przed przyjazdem (przelewem, Bonem Turystycznym) - Kwota depozytu: 1.000 PLN / apartament (gotówką na miejscu)