Speichern See photos
Available dates

Weekend dla mam (bez dzieci!) na Majorce

Translated automatically with Google Translate

Małgorzata Ekiert

Gosia, eine Olsztynianka, verliebt in Ermland und Masuren, sowie an viele andere schöne Orte in Polen und in der Welt, an die sie müde Mütter mitnehmen möchte: zur Entspannung und Erholung, aber auch für Abenteuer und ein bisschen Adrenalin. Sie verbrachte die meiste Zeit ihres Erwachsenenlebens im Ausland, bereiste einen großen Teil der Welt: von Chile über den Nahen Osten bis nach Kambodscha, aber so nennt sie Ermland ihre Heimat. Die unverheiratete Frau eines netten Deutschen reiste mit ihrem ersten Baby im Tragetuch durch Israel, Marokko und Mallorca. Ein gejoggter Vegetarier, Hippotherapeut und lizenzierter Feldführer in der Provinz. Provinz Ermland-Masuren. Eher fest am Boden, energisch und offen für alles Neue. Während einer einsamen Rucksackreise nach Kap Verde, wo sie in einer Hängematte an einem fast leeren Strand schaukelte, schwor sie sich, hierher zurückzukehren - mit einer intimen Gruppe von Müttern, die einen Mutterschaftsurlaub brauchten.. So wurde das MamaEscape-Projekt... geboren. more

Video

Preis


Zahlungs- und Buchungsbedingungen

Place rules

Guest minimum age: 18 year(s)

Maximum number of guests: 6 people

Standard minimum period: 3 days

Payment and booking conditions

  • Cash on the spot
  • Online transfer
Arrival and departure times
  • Check in from:18:00
  • Check out till:
Adresse
  • 07518 Lloret de Vistalegre

Meinungen


ich mochte es!

Wyjazdy z Gosią polecam każdej kobiecie i mamie! Cały czas wracam wspomnieniami do tych kilku cudownych dni na Majorce. Były babskie rozmowy, plaża, morze, wino, klimatyczne miasteczka i urocze knajpki. Zakwaterowanie w prawdziwym majorkańskim domu. Gosia zadbała o nasze dobre samopoczucie, każdego ranka czekała na nas ze zdrowym śniadaniem a na plażę zabierała kosze pełne hiszpańskich przekąsek:) Polecam zajęcia z jogi na SUPach i otwieranie wina łyżką, gdy zabraknie korkociągu ;)) Jeżeli będzie okazja to znów zapisuję się na wspólną przygodę z MamaEscape!


ich mochte es!

Cudowny weekend, w cudownym towarzystwie, mnóstwo śmiechu, pogaduchy, pyszne jedzonko, wino, słońce, plaża... i ta joga na SUP-ie w "magicznych" okolicznościach ;) Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć ;) Świetna organizacja, zakwaterowanie w pięknym klimatycznym domu, weekend intensywny, pełen wrażeń i emocji. Gosia zadbała o każdy szczegół. Nie było czasu na nudę. Tego mi było trzeba. Polecam bardzo, jeśli będzie jeszcze okazja - na pewno skorzystam!


ich mochte es!

Mamaescape to cudowna inicjatywa🤗 Spędziłyśmy wyjątkowy czas w magicznym miejscu. Dosłownie mogłyśmy poczuć się jak w raju 🥰 Gosia o wszystkim pomyślała i cudownie się nami zaopiekowała, nie musiałyśmy myśleć o niczym! 🤗 , a przede wszystkim jest ciepłą i wspaniałą kobietą😘


ich mochte es!

Z całego serca polecam, dla każdej kobiety potrzebującej oderwać się od biegu codziennych spraw. Babski wyjazd pełen trajkotania (lub nie :)), w cudowne miejsce z pełną energii i pomysłów Gosią. Moja pierwsza SUP Joga w życiu - coś niesamowitego, zwłaszcza dla "jogujących" już osób (co nie znaczy że początkujący albo nie znający wcale sobie nie poradzą). Z pewnością nie mój pierwszy i nie ostatni taki wypad.