Skalna 12, 58-540 Karpacz
Ein charmantes restauriertes altes Holzhaus mit einer echten norwegischen Ziege im Inneren, alten, von Sudeten bemalten Möbeln, idyllischen Radierungen von Ivan Friedrich an den Wänden und dem Geist eines Bergchalets in jeder Ecke seines Innenraums :)

Oops, this offer is past its expiry date

25-07-2021 - 01-08-2021
up to 8 persons
Here without animals please
Booking offer
Total price for stay:

5950 PLN

Prepayment amount:

1785 PLN

The remaining amount to pay:

4165 PLN

The offer includes:

Oferta Last Minute ! 🗓 Termin: 25.07.2021-01.08..2021 🧮 Kalkulacja pobytu: Cena za cały pobyt wynosi: 5.950,- zł. Cena zawiera wszystkie media: prąd, gaz, woda; kosz drewna do kominka. Na miejscu dodatkowo płatne: 0 kaucja zwrotna 500,-zł zwracana na konto bankowe do 3 dni po wyjeździe. W domu znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, 2 sypialnie (jedna - łóżko małżeńskie/ możliwość dostawki TV-DVD, druga - 2 pojedyncze łóżka możliwość dostawki), pokój dzienny z kominkiem (TV SAT-DVD) oraz 2 rozkładanymi dwu-osobowymi kanapami, 2 łazienki, wanna z hydromasażem, prysznic. Dom jest ciepły - ogrzewanie z pieca c.o.(dwufunkcyjnego) na gaz, w każdym pomieszczeniu kaloryfer z termostatem, czujka temp. w pokoju głównym. Internet bez limitu bez dodatkowych opłat. Dom swoją architekturą i wystrojem przypomina o zapomninanym duchu regionu Karkonoszy, a jego standard zapewnia komfortowy wypoczynek. Miejsca parkingowe dla 3 samochodów, do dyspozycji duży ogród, miejsce na grilowanie/ognisko, hamak. Cała posesja do wyłącznej dyspozycji i samodzielnego korzystania przez jej Gości. Okolica idealna na spacery, za domem las i Karkonoski Park Krajobrazowy, jednocześnie 5min spacerem do głównej ulicy 3 Maja. Serdecznie zapraszamy! 🙂 Willa Tyrolczyk


Terms and conditions of cancellation:

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem dokonania uzgodnionej wcześniej rezerwacji terminu pobytu i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z pobytu. W przypadku skrócenia pobytu objętego rezerwacją należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.