Monika i Grzegorz

+48 727 619 260

Generała Józefa Chłopickiego 5, 31-525 Kraków
Im alten Stadtteil Wesoła in Krakau haben wir im Komfort eines historischen Hauses einen freudigen Ort geschaffen, an dem Sie sich wie zu Hause fühlen können. Subtile Realisierungen von Vintage-Interieurs, gutem Kaffee und langsamer Ruhe sind unsere Alternative zum hastigen und schlampigen Tourismus in Krakau. Entdecken Sie die Stadt neu und genießen Sie die einzigartige Atmosphäre einer Boutique-Unterkunft.

Hold on... host has temporarily paused this offer.

29-07-2021 - 01-08-2021
up to 2 persons
We accept: kleine Hunde
Guest minimum age: 14 year(s)
Booking offer
Total price for stay:

747 498 PLN

Prepayment amount:

149 PLN

The remaining amount to pay:

349 PLN

The offer includes:

Niespieszny city break w Krakowie? Czeka na Ciebie 3-dobowy pobyt w jednym z naszych komfortowych apartamentów. Z rana przywita cię dzbanek aromatycznego przelewu, a wieczorny relaks zapewni kinowa projekcja z rzutnika. Wesoła usytuowana jest zaledwie 15 minut spacerem od Rynku Głównego, jesteś w samym centrum miasta! Entuzjaści turystyki rowerowej skorzystają z naszych retro rowerów i poczują się jak prawdziwi lokalsi. Z Wesołej na Rynek Główny prowadzi bezpośrednia ścieżka rowerowa. Smakosze odkrywać będą miasto z perspektywy Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 i zrobią zakupy na najstarszym targowisku Krakowa - Starym Kleparzu. Miłośnicy kultury zachwycą się spektaklem w pobliskiej Operze Krakowskiej (odległość 400 metrów) i zachłysną się niezliczoną ilością krakowskich muzeów, docierając aż do Muzeum PRL-u w pięknej Nowej Hucie. Spragnieni zieleni zaszyją się w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (odległość 500 metrów). Na życzenie przygotujemy dla Ciebie paczkę śniadaniową z lokalnego targowiska. Zapraszamy do Wesołej na city break totalnie w duchu slow!

Terms and conditions of cancellation:

Jesteśmy azylem dla dorosłych. Za dorosłych uważamy młodzież, która ukończyła 14 lat. Akceptujemy małe psy. Pamiętaj o wymeldowaniu do godziny 10, daj nam czas przygotować się na następnych gości :) Zamelduj się od godziny 16:00 do 18:00. Jeśli planujesz zameldowanie po godzinie 18 prosimy tylko o informację. Możliwość zameldowania również w godzinach nocnych. Oferta jest bezzwrotna. W przypadku rezygnacji z pobytu w wybranym terminie istnieje możliwość przeniesienia bezzwrotnego zadatku na inny wspólnie uzgodniony termin. Pozdrawiam ciepło Monika w Wesołej