Płowce 7, Stare Juchy
Ein ganzjährig geöffnetes Ferienhaus mit einer Geschichte aus dem Jahr 1929 und einem großartigen Swimmingpool in Masuren Garbate. Wir laden Radfahrer ein.

Oops, this offer is past its expiry date

19-09-2021 - 23-09-2021
up to 7 persons
Here without animals please
Booking offer
Total price for stay:

5000 4200 PLN

Prepayment amount:

4200 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

będzie nam miło was gościć u nas w Płowcach 7 przygotujemy dla was 7 miejsc noclegowych oraz cała posiadłość tylko i wyłącznie do waszej dyspozycji w cenie jest już wliczone wszystko warz z grzaniem basenu, nie uwzględniliśmy ewentualnie psiaka

Terms and conditions of cancellation:

Do dyspozycji w domu: · 3 rowery · Basen ( od maja ) · Telewizja jest naziemna, netflix już zalogowany, internet · Muzyka: na parapecie znajdziecie głośnik wraz z ładowarką do którego możecie podpiąć tylko telefon iPhone. · Kuchnia w pełni wyposażona, zmywarka, piekarnik, lodówka z zamrażarką · Kije do nordic walking · Palenisko do ogniska wraz z kijami na kiełbaski · W jednej z sypialni znajdziecie stacjonarny komputer Mac który jest be hasła, na którym możecie odtworzyć płyty DVD (w szafce noce znajdziecie kilka filmów) oraz szusować po Internecie · Kominek · W stodole znajdziecie miejsce do biesiadowania · W odległości 16 km znajdziecie stok narciarski i safari http://skimazury.pl/wyciąg-narciarski · 600m od domu znajdziecie urokliwe jezioro Dobrzyń wraz z naszym pomostem jak jest śnieg możemy zorganizować kulig dodatkowo płatne: 100 zł doba - podgrzanie wody w basenie do 27 stopni w okresie wiosenno letnim 200 zł za cały pobyt pieska W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę 30 % wartości pobytu przez system Slowhop Wpłacony zadatek (30% wartości pobytu) jest bezzwrotny i przepada, jeżeli goście nie stawią się w umówionym przy rezerwacji terminie. Wpłacony zadatek nie przepada pod warunkiem rezerwacji pobytu w innym uzgodnionym wolnym terminie (ważność 1 rok po cenach obowiązujących w danym przyszłym terminie) i zgłoszenia tego najpóźniej na 30 dni przed planowanym przyjazdem. Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi później, zadatek nie podlega zwrotowi. Gość dokonując rezerwacji w Płowce 7 oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do wieczora dnia poprzedniego w którym upływa termin najmu domu. Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych wolnych miejsc. W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, nie zwracamy opłaty za niewykorzystaną dobę/y hotelową/e. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu, nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie. Całą kwotę należy wpłacić przelewem 7 dni przed przyjazdem na podane konto później w meilu oraz dodatkowo za grzanie wody oraz zwierzaka. W całym domu jest zakaz palenia. Z basenu korzystasz na własną odpowiedzialność.