Letnia 16, 83-047 Częstocin
Intime Eleganz am See zwischen den kaschubischen Hügeln. Für Familien und Retreat-Suchende. Mit einem einzigartigen ganzjährig geöffneten Pool und einer Sauna mit Blick auf den Wald. In der Nähe der Tri-City.

Oops, this offer is past its expiry date

15-09-2021 - 17-09-2021
up to 4 persons
We accept: kleine Hunde, mittelgroße Hunde
Booking offer
Total price for stay:

1500 1400 PLN

Prepayment amount:

700 PLN

The remaining amount to pay:

700 PLN

The offer includes:

Apartament Bocianie Gniazdo - 2 sypialnie, wygodna łazienka z pięknym widokiem. Cena zawiera śniadania oraz dostęp do strefy spa.

Terms and conditions of cancellation:

Warunki dotyczące wysokiego sezonu: W przypadku rezygnacji - zaliczka przepada. W przypadku wprowadzenia dalszych obostrzeń związanych z Covid będzie można przesunąć termin lub otrzymać zwrot zaliczki. Wpłata pozostałych 50% gotówką lub kartą w momencie przyjazdu lub przelewem przed przybyciem. Honorujemy Polski BON TURYSTYCZNY. W pokojach i apartamentach znajdą Państwo ręczniki kąpielowe, szlafroki, ręczniki do spa, suszarkę, czajnik, lodówkę. W salonie można znaleźć szeroki wybór książek i gier planszowych oraz zabawki dla dzieci. W pokojach i częściach wspólnych jest wifi , a w pokojach tv z dostępem do programów telewizyjnych oraz Internetu, w tym do netflixu, jeśli posiadają Państwo konto. W stałej ofercie mamy wspaniała opiekę naszego personelu. Do dyspozycji gości mamy rowery oraz kajaki. Obok siedliska przebiegają oznakowane malownicze szlaki rowerowe, a zimą sporty zimowe na pobliskich stokach (Przywidz, Trzepowo, i nieco dalej Wieżyca) . Śniadania serwujemy miedzy godz. 8.30 a 11.00. Można zamówić też obiady w cenie 75 zł od osoby dorosłej (dzieci do 12 lat 40 zł). Obiady serwujemy między 15.00 a 17.00. Serwujemy też kolacje między 18.00 a 20.00 (cena 40 zł, dzieci do 12 lat 25 zł). W przypadku chęci skorzystania prosimy o informację minimum 3 dni przed przyjazdem. Basen i sala cardio jest czynny w godz od 8 do 21. Sauna od 18-21. Na miejscu można skorzystać z masaży oraz zajęć z trenerem personalnym. Po wcześniejszej rezerwacji. Basen udostępniamy indywidualnie - komfortowo i bezpiecznie. Doba hotelowa zaczyna się u nas o godz 15, kończy o 11.