Śniadowo 34, 11-700 Śniadowo (gmina Mrągowo)
Haus in Śniadowo im Land der 1000 Seen, mit Fenstern mit Blick auf den Wald. Ruhe nicht nur im Namen, masurische Natur zum Greifen nah. Komfortabel für 8 Personen, gemütlich für einen Kurzurlaub zu zweit.

Uups, dieses Angebot ist bereits abgelaufen

27-10-2021 - 30-10-2021
bis zu 2 Personen
Hier bitte ohne tiere
key
Okno na spokój - dom na wyłączność
Buchungsangebot
Gesamtpreis für Aufenthalt:

1650 1500 PLN

Betrag der Vorauszahlung:

1500 PLN

Der zu zahlende Restbetrag:

0 PLN

Das Angebot umfasst:

Masz ochotę na urlop w środku tygodnia lub pracę zdalną przy kominku z widokiem na las? Zapraszamy Oferta obejmuje wynajem całego domu na wyłączność na 3 doby - dla 2 osób. Dom ma 112 m 2, perfekcyjnie wyposażoną kuchnią, saunę fińską i salon z ogromną kanapą i kominkiem oraz z tarasem z widokiem na las. Dom stoi na sporej posesji, na polanie. Do jeziora Juksty jest ok 300 metrów. Wieś jest spokojna, a okolica oferuje sporo tras rowerowych lub spacerowych. Cena obejmuje także sprzątanie końcowe, polana do grilla, korzystanie z sauny i wszystkiego, co się w domu znajduje. Po przyjedzie będą czekały pościelone łóżka, ręczniki. Kosmetyki przywieźcie proszę ze sobą. Nie gościmy zwierzaków. Jeśli interesuje Cię pobyt dla innej liczby osób, lub na pobyt o nieco innym terminie - daj proszę znać wiadomości - przygotujemy indywidualną wycenę/ofertę.

Bedingungen für die Stornierung:

Rezerwację będziemy traktować jako potwierdzoną po wpłacie zadatku. Dokonanie rezerwacji poprzez przelew jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją zasad rezerwacji i pobytu opisanych w regulaminie dostępnym tutaj: regulamin.oknonaspokoj.pl WARUNKI związane z COVID: W PRZYPADKU CAŁKOWITEGO LOCKDOWNU, "NARODOWEJ KWARANTANNY" LUB ODGÓRNEGO ZAKAZU PRZEMIESZCZENIA SIĘ - ZWRACAMY CAŁY ZADATEK, BEZ DODATKOWYCH WARUNKÓW I BEZ ZWŁOKI.