Wronka 36, 11-500 Giżycko
Ein Haus, das in den Feldern hängt, mitten auf einem masurischen Feld. Wir haben einen gemütlichen Ruhebereich für 6 Personen, einen extrem dunklen Himmel, Kühe für die Nachbarn und einen Kilometer zum See.

Uups, dieses Angebot ist bereits abgelaufen

18-10-2021 - 21-10-2021
bis zu 6 Personen
Wir akzeptieren: kleine Hunde, mittelgroße Hunde, große Hunde, Katzen
key
Dom w zbożu
Buchungsangebot
Gesamtpreis für Aufenthalt:

2250 1750 PLN

Betrag der Vorauszahlung:

1750 PLN

Der zu zahlende Restbetrag:

0 PLN

Das Angebot umfasst:

Witam serdecznie! Termin jest wolny więc zapraszamy!! W cenie Dom w Zbożu na wyłączność ze wszystkim co się w nim znajduje. Dom jest wyposażony w klimatyzację, która jest jednocześnie ogrzewaniem, a można się też ogrzać rozpalając kominek. W łazience jest prysznic i wanna oraz ogrzewanie podłogowe. Posiłki trzeba przygotowywać we własnym zakresie (kuchnia w pełni wyposażona) i oczywiście możemy polecić miłe restauracyjki w okolicy - 10-15 minut samochodem. Po przyjeździe będą czekały na Was pościelone łóżka, ręczniki, podstawowe kosmetyki czyli mydło i żel pod prysznic oraz poczęstunek "niespodzianka". W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić: 506 099476 Jeszcze drobna uwaga, nawigacja nie zawsze dobrze pokazuje dojazd, proszę dzwonić przed przyjazdem, powiem jak najlepiej dojechać.

Bedingungen für die Stornierung:

Ogólne zasady korzystania z Domu w Zbożu dostępne są na stronie Slowhop. Szczegółowy regulamin znajdziecie na miejscu. potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie całej kwoty. Szybka rezerwacja - nie ma możliwości zwrotu