Słoneczna Polana 10, 14-140 Winiec
Ein masurisches Refugium für den Familienurlaub, zwischen zwei Seen gelegen. Hütten mit einem Dutzend Attraktionen für Kinder und Ruhe für die Eltern. Auch bei schlechtestem Wetter kommt hier keine Langeweile auf, geschweige denn, wenn es brennt!

Uups, dieses Angebot ist bereits abgelaufen

27-10-2021 - 29-10-2021
bis zu 6 Personen
Wir akzeptieren: kleine Hunde, mittelgroße Hunde, große Hunde, Katzen
key
Domek z 3 sypialniami na piętrze
Buchungsangebot
Gesamtpreis für Aufenthalt:

1540 1300 PLN

Betrag der Vorauszahlung:

1300 PLN

Der zu zahlende Restbetrag:

0 PLN

Das Angebot umfasst:

2 noclegi dla 8 os ogrzewanym domku z 3 sypialniami i z salonem z kominkiem z TV (Netflix, HBO GO) oraz w pełni urządzoną kuchnią (piekarnik, zmywarka, toster, płyta indukcyjna, czajnik, filtr wody, garnki , talerze itp) oraz pralką . W cenie jest dostęp do atrakcji sportowych (łódka wiosłowa, rowery, kajaki, kijki nordic walking), placu zabaw, trampolina, sali zabaw z zabawkami. W cenie również dostęp do bramek do piłki , sprzętu do badmintona, łuku z tarczą, rzutkami itp oraz prywatny grill i palenisko z koszem drewna oraz prywatne hamaki i leżaki . W cenie 1 stojak drewna do kominka. Dodatkowy 10% rabat na balię i saunę .

Bedingungen für die Stornierung:

Oferta jest ofertą bezzwrotną. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. W przypadku wpłaty 50 % przedpłaty , kolejne 50% wpłacane jest na 7 dni przed przyjazdem na konto właściciela . W przypadku narodowej kwarantanny która zakaże przemieszczania się możemy oczywiście przesunąć termin na wspólnie uzgodniony termin w 2021 roku. Jeżeli będą obostrzenia z strony rządu co do wynajmu krótkoterminowego to wynajmujemy na umowy długoterminowe którą będą musieli Państwo podpisać , jest to umowa najmu długoterminowego z możliwością jednodniowego wypowiedzenia- umowę przesyłam na Państwa email . Aktualny Cennik Balii z jacuzzi i Sauny (domek parterowy z 1 sypialnią nr 8 i domek z 3 sypialniami na piętrze nr 10) Dodatkowo płatny jest dostęp do gorącej balii z jacuzzi (380 PLN) i sauny (180 PLN). Komplet sauna+balia: 500 PLN. Cena ta dotyczy prywatnego jednorazowego dziennego dostępu, zawiera napełnienie balii wodą i przygotowanie drewna do balii i sauny. Następnie klient sam rozpala i dokłada drewno co ok. 30 min., aby osiągnąć temperaturę 37-40 stopni w balii (ok. 3-5 h) i 70-80 stopni w saunie (ok. 1-2 h). Na bali jest instrukcja rozpalania. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego, po każdym dziennym użyciu urządzenia; balia i sauna są dezynfekowane. W razie zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności i terminu. W przypadku mrozów dostęp do bali może być niedostępny. Aktualny Cennik Balii z oświetleniem (Domek z antresolą nr 13) Dodatkowo płatny jest dostęp do gorącej balii z oświetleniem (500 PLN). Cena ta dotyczy prywatnego 2-dniowego dostępu(2 dni pod rząd), zawiera napełnienie balii wodą i przygotowanie drewna do balii i sauny. Następnie klient sam rozpala i dokłada drewno co ok. 30 min., aby osiągnąć temperaturę 37-40 stopni w balii (ok. 3-5 h) i Przy piecu bali jest instrukcja rozpalania. W razie zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności i terminu. W przypadku mrozów dostęp do bali może być niedostępny.