Zagrody 5, 78-314 Sławoborze
Maisonette-Wohnung abseits der Stadt und des Lärms. Im Garten können Sie faulenzen, grillen und ein Feuer machen. Hinter dem Haus führt eine Straße zum Wald und zum See. Sie können mit Hunden.

Uups, dieses Angebot ist bereits abgelaufen

27-10-2021 - 31-10-2021
bis zu 2 Personen
Wir akzeptieren: kleine Hunde, mittelgroße Hunde, große Hunde, Katzen
Buchungsangebot
Gesamtpreis für Aufenthalt:

1500 PLN

Betrag der Vorauszahlung:

200 PLN

Der zu zahlende Restbetrag:

1300 PLN

Das Angebot umfasst:

Dwupiętrowy ponad 100-metrowy apartament w starej stodole pomieści wygodnie 4 osoby – na górnym piętrze znajdują się dwa łóżka, które można ze sobą połączyć, a w strefie wspólnej rozkładana kanapa. Jeżeli chcecie dostawkę, lub dziecięce łóżeczko – nie ma sprawy, dajcie nam tylko wcześniej znać. Na górze, na którą prowadzą schody (co prawda z balustradą, ale uważajcie na maluchy) znajduje się także duża wanna, która pozwoli zrelaksować się po całodziennych spacerach... a po kąpieli można od razu wskoczyć do łóżka. Na dolnym piętrze Apartamentu znajduje się przestronny salon, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem – postaraliśmy się, aby nikt nie musiał czekać w kolejce na poranną i wieczorną toaletę. Jeżeli przejeżdżacie z małym dzieckiem, to wstawimy Wam do apartamentu krzesełko oraz wanienkę – w końcu każdy zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Zapraszamy do przyjazdu z ukochanym czworonogiem… a nawet dwoma. Jest tyle miejsca, że każdy wygodnie odpocznie. Mieszkamy po sąsiedzku, więc jeżeli czegoś Wam zabraknie, to przychodźcie – wszystkim chętnie się podzielimy.

Bedingungen für die Stornierung:

Rezygnacja poniżej 14 dni przed datą zameldowania bez zwrotu zaliczki. Wymagana wpłata kaucji w kwocie 400zł na poczet ewentualnych zniszczeń w apartamencie. Kaucja pobierana jest w formie gotówki i jest zwracana przy wymeldowaniu, po sprawdzeniu apartamentu przez gospodarzy. W przypadku zauważenia zniszczeń w apartamencie prosimy o niezwłoczną informację.