Przecznica 114, 59-630 Przecznica
Im Herzen des Isergebirges gibt es eine Lichtung, auf der geschäftige Gedanken einen langsamen Spaziergang beginnen. In seiner Mitte steht ein über 100 Jahre altes Haus, das es ebenfalls nicht eilig hat. Es verfügt über fünf minimalistisch eingerichtete Zimmer, die insgesamt 17 Gäste beherbergen können.

Uups, dieses Angebot ist bereits abgelaufen

18-01-2022 - 22-01-2022
bis zu 4 Personen
Wir akzeptieren: kleine Hunde, mittelgroße Hunde
key
nr 5
Buchungsangebot
Gesamtpreis für Aufenthalt:

1280 PLN

Betrag der Vorauszahlung:

380 PLN

Der zu zahlende Restbetrag:

900 PLN

Das Angebot umfasst:

Dzień dobry. W tym czasie możemy Państwa ugościć w wygodnym rodzinnym pokoju 4 osobowym w cenie 320zł/doba. Wszystkie pokoje dla gości znajdują się na piętrze, każdy ma swoją łazienkę + ręczniki. Serwujemy śniadania w cenie 32zł/osoby, dzieci 15zł. Śniadania nie są obowiązkowe, można zdecydować się na miejscu. W części wspólnej dla gości jest wyposażona kuchnia (bez piekarnika) i jadalnia, posiłki można przygotowywać we własnym zakresie. Jest również miejsce wypoczynkowe z fotelami i z kominkiem, trochę książek i czasopism do poczytania. W dniu przyjazdu zapraszamy od godz. 16.00-21.00. W dniu wyjazdu doba trwa do godz. 11.00. Pobieramy opłatę miejscową w wysokości 2 zł/os za dobę. Pozdrawiamy i zapraszamy zimą w Izery. Marysia i Wojtek

Bedingungen für die Stornierung:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 30% przez system Slowhop. Płatność gotówką lub bonem turystycznym na miejscu w dniu przyjazdu. Zasady anulacji pobytu: W sytuacji skrócenia zaplanowanego pobytu (przed przyjazdem lub w trakcie), nie zwracamy kwoty za niewykorzystane dni.