Save See photos

SIRT CAMP - druga edycja

Translated automatically with Google Translate

Jemy zdrowo i pysznie, a na propozycję lampki wina możemy odpowiedzieć stanowcze i zdecydowane: chętnie! To nie brzmi jak dieta odchudzająca i właśnie dlatego dieta SIRT jest teraz niekwestionowanym numerem jeden w rankingu najprzyjemniejszych sposobów na zadbanie o swoje zdrowie. Niezależnie od tego czy dziwnie brzmiące sirtuiny faktycznie wyczyniają takie cuda w ludzkim organizmie o jakie się je podejrzewa (badania trwają) fakt jest taki, że zdrowotne korzyści tej diety wychodzą poza skalę. I jeszcze się na niej chudnie. Wyobrażacie sobie?

Zapraszamy więc Drogie Panie na II już edycję SIRT CAMP. Jedzenie gra tutaj pierwsze skrzypce, ale to nie jest występ solowy: z dietą dobrze komponuje się ruch, dbanie o ciało i dobra zabawa. Chłoniemy piękno mazurskiej przyrody, uczymy się sztuki makijażu i robimy sesję zdjęciową. Wymieniamy się przepisami, gotujemy wspólnie i obserwujemy jak nasze ciało reaguje na nowe. Zapraszamy do Tumian!

Bogusia Storoniańska

Tumiana's house came into our hands by accident. The former owner of this property was a friend of our family who, selling the house, wanted to give it back into good, known hands. He made us an offer we couldn't refuse, because who could resist a 100-year-old house in good condition with a private pier and a piece of lake at his disposal? We thought that our family of 5 needed just that. We started a fairly thorough renovation and decorated the interior according to our preferences and tastes. The result is an old Masurian house with a modernist, minimalist interior. There is plenty of space for kids to play and a wine cooler for adult frolics. We hope you will feel here as an oasis of peace. No neighbors, noise, crowds and stalls. Just like that - together.
SIRT-owe warsztaty kulinarne
treningi: fitness, nordic walking, jogging i więcej
dom z widokiem na jezioro
7 sypialni dla 14 osób - pokoje dwuosobowe
pełne wyżywienie i koktajle w zgodzie z zasadami sirt
konsultacje dietetyczne dla każdej uczestniczki

Location

 • By the lake
 • In the countryside

Type of accommodation

 • Rooms and apartments
 • Entire place

Board

 • Full board

Facilities

 • Nearby the water
 • Parking
 • Near the woods
 • No pets
 • Place for a bonfire or barbecue
 • Private bathroom
 • Unique view from the window

Program

W ciągu tych 4 dni zaplanowaliśmy dla Was:
- konsultacje dietetyczne, by przeprowadzić dla Każdej z Was indywidualny wywiad medyczny, przyjrzeć się ogólnemu stanowi zdrowia, udziałowi wysiłku fizycznego i analizie składu ciała, odkryć nieznane możliwości diety sirt.
- warsztaty kulinarne – odkryjemy...
moc sirtuin, będziemy omawiać zasady diety, gotować, kosztować, smakować, praktykować, wymieniać doświadczeniami, śmiać się i gadać…dużo gadać.
- aktywności różne…nordic walking, spacery, jogging dla chętnych, tylko lub aż błogi relaks i nicnierobienie, bierny wypoczynek na łonie natury.
- treningi dla poprawy wytrzymałości mięśni, postawy ciała i samopoczucia, nauczymy jak ćwiczyć i jak się rozluźniać, uwolnimy hormony szczęścia i przypływ życiodajnej energii.
- warsztaty nauki makijażu, dla każdej kobiety zainteresowanej rozwinięciem swoich umiejętności poprawnego, estetycznego …co tu dużo opisywać… pięknego makijażu twarzy.
- sesja fotograficzna, by uwiecznić błogie, wesołe, przyjemne chwile podczas II edycji Sirt Campu.
- zabiegi kosmetyczne, dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
more

Where will I sleep?

Te 4 dni spędzimy w magicznym miejscu, w otoczeniu lasów i jezior. Dom Tumiany3 to miejsce położone w małej wsi Tumiany, gdzie można poczuć ducha Warmii i Mazur. Do naszej dyspozycji będą komfortowe, dwuosobowe pokoje, salon z kominkiem oraz strefa rekreacyjna i bezpośredni dostęp do jeziora.
Więcej...
na temat naszego miejsca możecie przeczytać tutaj: https://slowhop.com/pl/miejsca/tumiany-3-b-.html

Informujemy, że regulamin Campu oraz Zapachu Drewna spełnia wszelkie procedury bezpieczeństwa w związku z Covid 19.
- zachowanie odpowiednich odległości podczas zajęć i warsztatów
- ograniczona liczba uczestniczek
- przestrzeganie procedur sanitarnych i dezynfekcji na terenie całego ośrodka
- codzienne mierzenie temperatury
more

What will I eat?

Każdy posiłek, który zjesz podczas Campu i każdy koktajl, który wypijesz przygotowany będzie w oparciu o zasady diety sirtuinowej.

What will I do?

Program campu jest stworzony w taki sposób, by wypałnić aktywnościami całe dnie. Niemniej, oczywiście, pozostawiamy uczestniczkom pełna dowolność w kwestii wyboru spędzania wolnego czasu. W otoczeniu lasów, jezior i przyrody nie ma mowy o nudzie.

Zapewniamy dużą dawkę różnorodnych aktywności m.in. poranną...
rozgrzewkę, nordic walking, treningi wzmacniające, na piłkach, zajęcia fitness.

Intensywne warsztaty kulinarne , będą nie tylko wprowadzeniem do świata diety sirt, ale też doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń i przepisów na pyszne dania. Pogotujemy je razem!
Dla wszystkich kobiet zainteresowanych najnowszymi technikami make-upu, przygotowaliśmy również prawdziwą frajdę - profesjonalną naukę makijażu, zwieńczoną sesją zdjęciową .
Zadbamy także o Waszą urodę! Wszystkim chętnym uczestniczkom wykonamy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dedykowane każdemu rodzajowi cery ( tłustej, problematycznej, suchej, odwodnionej, z oznakami starzenia, przebarwieniami, naczynkowej).
more

What's for children?

Na Sirt Camp zapraszamy wyłącznie dorosłe i wyłącznie kobiety ;)

Amenities

 • Towels
 • Bedding
 • Kettle

Price


Cena za cały pobyt wynosi 1507 zł.

Payment and booking conditions

Warunkiem rezerwacji miejsca podczas Sirt Campu jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł. do dnia 20.10.2020
Zadatek zostanie zwrócony w przypadku:
- gdy nie zbierze się grupa 10 osób
- wystąpienia zakażenia wirusem covid19 u uczestniczki, bądż organizatora

Place rules

Guest minimum age: 18 year(s)

Maximum number of guests: 12 people

Standard minimum period: 4 days

Payment and booking conditions

Warunkiem rezerwacji miejsca podczas Sirt Campu jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł. do dnia 20.10.2020
Zadatek zostanie zwrócony w przypadku:
- gdy nie zbierze się grupa 10 osób
- wystąpienia zakażenia wirusem covid19 u uczestniczki, bądż organizatora

 • Cash on the spot
Address
 • Tumiany 3b
 • 11-010 Barczewo

Opinions