Save See photos
Available dates

Rodzinne wakacje w Bieszczadach

Translated automatically with Google Translate

Jeśli jeszcze nie macie pojęcia gdzie na rodzinne wakacje, zapraszam Was w Bieszczady. W Bieszczady, które zawsze są trochę poza sezonem, poza czasem. Turystów tu niewielu, mieszkańców jeszcze mniej, a widoki powalają. Wciąż są tu bezdroża ciągnące się wśród łąk i nieistniejących już wsi, ostoje dzikich zwierząt, gęste lasy, niedziałające już retorty, mniej uczęszczane szlaki, wioseczki bez dostępu do banerów reklamowych. I za to wszyscy je kochamy. Tu właśnie, z dala od miejskich problemów, otoczony wyśmienitymi widokami, mieści się Gościniec Rabe – chata i pensjonat, basen i owieczki na wypasie.

Bieszczady są na tyle serdeczne, że użyczają całej magii i piękna naszej małej polanie.

Podczas tygodniowych wakacji w Gościńcu Rabe czeka na Was świetna przygoda na łonie natury dla dzieci i swobodny wypoczynek dla rodziców. Pyszne śniadania i obiadokolacje, które będą wspaniałym czasem do rodzinnych rozmów i opowieści o planach na cały dzień.
Leżaki, trawa, może spacer po okolicy lub po prostu wygodne łóżko w pokoju, taką możliwość codziennego relaksu będzie miał każdy z rodziców, kiedy dzieci będą czerpały radość z przebywania w naturze oraz będą zaznawać leśnych przygód z opiekunami. Potem sauna i masaże. Takie luksusy!

Dzieci będą miały okazję codziennych zabaw, atrakcji i spotkań z innymi dziećmi. Czas będzie płynął radośnie, bezpiecznie, z niespodziankami i przygodami. Codzienne zajęcia w plenerze sprawią, że Twoja pociecha zawiąże nowe przyjaźnie, oderwie się od nudy, zapomni o ekranach i dowie się więcej o tajemniczym życiu w górach. Budowanie szałasów, tropienie śladów, artystyczny plener, a może noc w namiocie? Brzmi świetnie, tak zróbmy!

Będzie czas na wspólne zabawy, przebywanie z dziećmi, ale będzie też możliwość relaksu, odpoczynku i zwiedzania, a być może chodzenia po górach (to Ty decydujesz co masz ochotę robić w swoim wolnym czasie).

W pensjonacie czeka na Was dziewięć pokoi, ale większość z nich jest już zarezerwowana. Zostały nam ostatnie 4 pokoje. Rezerwujcie i pakujce się w Bieszczady. Będzie spokojnie i rodzinnie, będzie pięknie.

Justyna Wiśniewska

I combine passion and work. I am the owner of the intimate Travel Agency. First, I am looking for an interesting place, then I go there, check, make contacts and come back with a bag full of new ideas! I write an offer and take fantastic people on my trips! Unusual places, meetings with lokalsami, tasting, tasting, intimate groups. I will take you on an amazing journey. Trust me, it will be your dream vacation!
miejsce, w którym rodzice będą odpoczywać, a dzieci hulać na całego
odkryty basen z widokiem na góry
dookoła szlaki o różnym stopniu trudności i Połoniny dla całej rodziny
rowery do Waszej dyspozycji
sauna i salon masażu dla rodziców
ze względu na nasze zwierzaki zapraszamy bez pupili

Location

 • In / At the edge of the forest
 • In the countryside
 • In the mountains

Type of accommodation

 • Rooms and apartments

Board

 • Breakfast included
 • Full board

Facilities

 • Parking
 • Internet
 • Near the woods
 • Close to attractions
 • No pets
 • Pool
 • Bicycles
 • The host on site
 • Place for a bonfire or barbecue
 • Sauna, banya
 • Private bathroom
 • Children's corner
 • Playground
 • Animations for children
 • Double bed
 • Unique view from the window
 • Massages

Program

Bierzcie dzieciaki i pakujcie się w Bieszczady. Oto co mamy w planach:

Dzień 1
Przyjazd do Pensjonatu od godziny 15:00. Około godziny 17:30 wspólna integracja i kolacja.


Dzień 2-7
Pobyt w Bieszczadach, który połączy: wypoczynek, relaks, zabawę, wzmocnienie więzi rodzinnych.

Dbając o to, aby rodzice...
wypoczęli, zapewniamy codziennie opiekę nad Waszymi pociechami (dziećmi w wieku od 3 lat, od godziny 10:00 – 14:00), Na wszystkie dzieci czeka niezwykła przygoda. Codzienne warsztaty na łonie natury zapewnią mnóstwo dobrej zabawy i radości. Dzieci podczas warsztatów mogą być mokre, brudne, pomalowane, przyjść z tratwą z trawy, chodzić na boso, taplać się w wodzie. Będzie to dla nich najszczęśliwszy czas, o którym będą opowiadały rodzicom podczas popołudniowego, wspólnego czasu.

Przed lub po kolacji będziemy chcieli zaprosić całą Waszą rodzinę do wspólnej integracji. Wspólna zabawa pozwoli na spędzenie dobrego czasu ze swoją rodziną jak i również pozostałymi rodzinami.

Rodzice w wolnym tym czasie mogą się relaksować, odpoczywać lub pojechać na wycieczkę ( którą pomożemy na miejscu zorganizować).


Dzień 8
Śniadanie. Czas wolny. O godzinie 11:30 pożegnanie i wykwaterowanie.
more

Where will I sleep?

W pensjonacie czeka na Was dziewięć pokoi, ale większość z nich jest już zarezerwowana.

Pokój rezerwujemy w następujące konfiguracji (przy rezerwacji proszę wybrać pokój, który chcecie zarezerwować):

- Pokój Cerkiewny - łóżko małżeńskie + łóżko pojedyncze (2 osoby dorosłe i dziecko, lub osoba dorosła...
i 2 dzieci)

- Pokój Słoneczny - łóżko małżeńskie + łóżko pojedyncze (2 osoby dorosłe i dziecko, lub osoba dorosła i 2 dzieci)

- Pokój Wiklinowy - łóżko małżeńskie + łóżko pojedyncze (2 osoby dorosłe i dziecko, lub osoba dorosła i 2 dzieci)

- Pokój Księżycowy - łóżko małżeńskie + 2 łóżka pojedyncze (2 osoby dorosłe i 2 dzieci)


Wszystkie pokoje posiadają:
- ręczniki
- szafę, stoliki, krzesła czyli wszystko co jest potrzebne w pokoju

Do Waszej dyspozycji w pensjonacie pozostaje przestronna kuchnia, duży salon z kominkiem i jedynym w Gościńcu telewizorem. Ale to nie wszystko, na terenie Gościńca można korzystać z basenu i sauny, wypożyczyć rowery.

Dla osób przebywających w pensjonacie oraz w chacie do dyspozycji pozostaje szereg udogodnień:
- ogólnodostępna lodówka
- ogólnodostępna kuchnia
- ekspres do kawy
- lodówka z napojami
- wiata na ognisko
- dobre i sprawne rowery do wypożyczenia

Ze względu zwierzęta przebywające w naszym gospodarstwie, niestety nie ma możliwości przyjazdu z pupilem.
more

What will I eat?

Będzie pełnokalorycznie, pełnotłusto, lokalnie i domowo do cna. Pani Ela i reszta kochanych Pań kucharek dba, abyście uzupełnili siły po górskich aktywnościach i wyszli z jadalni z brzuchami pełnymi smakołyków. Podczas naszych rodzinnych wakacji będziemy podawać śniadanie, deser i obiadokolację. Nawet... trzylatki-niejadki wcinają aż im się uszy trzęsą. Śniadania podajemy w godzinach 9:00-10:00 w formie bufetu, a obiady to tradycyjne domowe potrawy z wieloma elementami kuchni regionalnej.

Na obiadokolacje przygotowywany jest jeden rodzaj potrawy dla wszystkich i niestety nie realizujemy indywidualnych zamówień.

Śniadanie i obiadokolacje podajemy w jadalni z kominkiem, zestawami wypoczynkowymi i kącikiem zabaw dla dzieci (co daje rodzicom możliwość spokojnego zjedzenia posiłku). Wieczorami przestrzeń ta służy jako miejsce integracji dla dorosłych.

Do Waszej dyspozycji dostępna jest także kuchnia w zakresie przygotowania wody, odgrzania szybkiego posiłku dla dziecka itp. W kuchni są szklanki oraz dostępna herbata i kawa. Ponadto przygotowaliśmy dla Was dedykowaną lodówkę. Niestety nie ma możliwości samodzielnego gotowania.
more

What will I do?

Hola, hola, jaka nuda? W Bieszczadach nie znamy takiego pojęcia. Nie występuje w słowniku lokalnej gwary. Wiemy za to, że latem tuż po śniadaniu wychodzi się na połoniny, wybiera się na szlak do Jeziorek Duszatyńskich, wsiada na rower i ćwiczy wydolność płuc pedałując to w górę, to znów w dół. Potem... powrót na obiad, na po obiedzie skok do basenu. Basen to niewątpliwie jedna z większych atrakcji na terenie naszego ośrodka – zaraz po owieczkach, które co roku przybywają do Rabe na letni wypoczynek.

Kto nigdy nie widział zapory na jeziorze Solińskim, też warto.

Raz w tygodniu odbywa się również spotkanie na temat dziedzictwa kulturowego Bieszczad oraz wycieczka Szlakiem Bieszczadzkich Cerkwi.

Możecie wraz ze swoimi dziećmi spędzać prawdziwie wartościowy czas podczas:
- spacerów po lesie
- tropienia śladów
- gier terenowych
- wspólnego budowania szałasu,
- robienia totemów,
- budowania łódek i puszczania na rzece,
- warsztatów plastycznych i artystycznych,
- warsztatów kulinarnych.

Miejsce z gatunku "musisz być" to Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła. Tu możesz uczestniczyć w warsztatach ginących zawodów. W pochodzącej z początku XX wieku szkole w Uhercach Mineralnych samodzielnie utoczysz garnek, własnoręcznie napiszesz pozdrowienia według zasad przedwojennej kaligrafii, a ponadto nauczysz się wypiekać tradycyjne proziaki w wiejskim piecu. Dla wszystkich osób przebywających w Gościńcu Rabe podczas wakacji mamy 10% rabatu na zajęcia w Szkole Rzemiosła.

Nasza gmina Czarna, oferuje wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest niewątpliwie Muzeum Historii Bieszczad, miejsce tworzone przez prawdziwych pasjonatów. Nie jest to tradycyjne muzeum, ale jeśli lubicie ciekawych ludzi i ciekawe historie koniecznie zapiszcie to prywatne muzeum na liście miejsc do odwiedzenia. Przy okazji odwiedźcie Galerię Barak, w której możecie zakupić dzieła lokalnych artystów.

Wieczorami natomiast można zregenerować siły korzystając z masażu oraz sauny fińskiej.
more

What's for children?

No kto jak kto, ale dzieciaki na pewno nie będą się u nas nudzić. Żaden szkrab nie zgłaszał reklamacji.

Dzieci będą miały okazję codziennych zabaw, atrakcji i spotkań z innymi dziećmi. Codzienne zajęcia w plenerze sprawią, że Twoja pociecha nie będzie chciała wracać z takich wakacji. Budowanie szałasów,...
tropienie śladów, artystyczny plener, a może noc w namiocie? Pewnie, że tak!

Zapewniamy codzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat od godziny 10:00 - 14:00.

W upalne dni doskonałą rozrywką będzie nasz prywatny basen z górskim widokiem. Mamy dwie przyjazne owieczki, które teraz zachowują się bardziej jak pieski - Lola i Zdzichu. Jest plac zabaw, położony bezpośrednio przed pensjonatem. Gdzie sięga wzrok, a nawet dalej, jest przestrzeń do harców, są huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica. A co na mniej słoneczne, deszczowe dni? O to również zadbaliśmy. W salonie wydzieliliśmy specjalną przestrzeń dla dzieci. Mnóstwo w niej zabawek, klocków, układanek, gier planszowych.
more

Amenities

 • Towels
 • Bedding

Price

Cennik tygodniowych rodzinnych wakacji

za tydzień z wyżywieniem
cena za osobę dorosłą 1690 zł
cena za pierwsze dziecko 1490 zł
cena za drugie dziecko 1440 zł

Na zajęcia zapraszamy dzieci powyżej 3 lat. Dziecko dwuletnie płaci 50% ceny.

Dziecko roczne nic nie płaci.

W cenie:
- nocleg wybranych pokojach,
- wyżywienie - śniadania, desery i obiadokolacje (jest możliwość rozdzielenia dwóch dań i serwowania zupy na obiad, drugiego dania i deseru na kolację),
- ubezpieczenie turystyczne NNW,
- opiekę wykwalifikowanej kadry,
- codzienna opieka na dziećmi w wieku od 3 lat od godziny 10:00 - 14:00, mnóstwo warsztatów w plenerze,
- rodzinne, wspólne zajęcia,
- pomoc w organizacji wycieczek na miejscu.

Dużo relaksu i odpoczynku i dobrej zabawy!

Payment and booking conditions

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł przez system Slowhop.

Pozostała kwota:

Place rules

Standard minimum period: 7 days

Payment and booking conditions

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł przez system Slowhop.

Pozostała kwota:

 • Online transfer
Arrival and departure times
 • Check in from:15:00
 • Check out till:11:30
Address
 • Rabe 36A
 • 38-710 Rabe

Opinions