Save See photos
Available dates

Skitury w Bieszczadach

Translated automatically with Google Translate

Wszystkie coroczne, zimowe wypady spędzałam klasycznie na nartach zjazdowych, jednak do czasu. Po przeprowadzce w Biesy zrozumiałam, że na nartach można zrobić coś więcej, niż na wyciąg, na stok i szusem w dół. Można na przykład wdrapać się na szczyt, a potem zjechać poza trasą czerpiąc przyjemność jakiej dotąd się nie znało - to się nazywa prawdziwy freestyle.

Połoniny są piękne o każdej porze roku, a zwłaszcza wtedy gdy nie ma tu zbyt wielu ludzi i gdy surowy klimat przeplata się z ciepłym marcowym słońcem. Do uprawiania skituringu potrzebna jest przestrzeń, a brak rozbudowanej infrastruktury narciarskiej jest zaletą a nie wadą. Takie właśnie są Bieszczady, otwarte na ludzi z pasją i kochających przygodę. Dołącz do naszej grupy, szlifuj z nami technikę lub postaw pierwsze kroki z doświadczonym przewodnikiem i znawcą Biesów - Maciejem. Potem rozkoszuj się relaksem w szumilovym domku przy kominku, odpocznij w saunie i hartuj się w bani. Zafunduj rozkosz swemu podniebieniu jedząc lokalne bieszczadzkie przysmaki. Zapraszamy.

Kasia Kędzia

One day, sitting at work, killed by a 16-hour gastronomy day, I thought of either me or work. I didn't have the strength anymore, so I joked loudly, maybe we would throw everything and go to Bieszczady? Piotr's look was priceless, but the flash in his eye said it all. And so the innocent joke turned into reality. We left the metropolitan rush and traffic jams of the Tri-City to realize the innermost dream which is communing with wildlife, the possibility of sailing in waters with the most beautiful view of the mountains and the possibility of winter madness on skiing, on the slope we have literally under our breath. This is a great place that we want to share with you. Welcome!
szkolenie skiturowe dla początkujących
całodzienne wyprawy z Bieszczadzkim przewodnikiem
nowe nieznane szlaki do odkrycia
kameralna 6-osobowa grupa
po intenywnym dniu relaks w bani pod gwiazdami
oraz ognisko, biesiada i swojskie jedzenie

Location

  • In the mountains

Type of accommodation

  • Rooms and apartments

Board

  • Breakfast included

Facilities

  • Skis

Program

23.03
16:00 przyjazd do Szumilovych Domków - zakwaterowanie i kolacja.


24.03
8:30 śniadanie,
około 9:30 pakujemy auta i kierujemy się na szlak. Uczymy się podstaw skituringu, wchodzimy na szkoleniową trasę, pracujemy nad techniką pod okiem specjalisty Macieja.
16:30 uczta w Karczmie Bieszczadzkiej....
Powrót do bazy relaks (sauna,bania).


25.03
8:30 śniadanie,
około 9:30 wyprawa na szlak i ciąg dalszy szkolenia pod fachowym okiem naszego przewodnika i trenera Macieja
17:00 powrót na bazę, ognisko i swojskie specjały. Po kolacji czas na relaks (sauna, bania).


26.03
10:00 pakowanie i powrót do domu.
more

Where will I sleep?

Bazą noclegową są Szumilove Domki, każdy domek ma dwie sypialnie 3-osobowe na piętrze oraz przestronny salon z kominkiem, wygodną sofę oraz telewizor. W aneksie kuchennym znajdziecie wszelkie dogodności, toster, ekspres ciśnieniowy do kawki oraz całą zastawę. W łazience mamy dla Was saunę aby wygrzać... ciało, zniwelować zakwasy i zrelaksować się po trudach wyprawy. more

What will I eat?

Codziennie rano dostarczamy kosz śniadaniowy, a w nim specjały takie jak wiejskie jajka, sery podpuszczkowe, swojskie wędlinki oraz pożywne musli. Upieczemy Wam również proziaki, czyli nasze bieszczadzkie bułeczki oraz ukręcimy pyszne pasty kanapkowe. Wyżerka będzie pierwsza klasa.

Obiadokolacja to...
"uczta na mieście" zabierzemy Was do najsmaczniejszej karczmy w górach, gdzie skosztujecie regionalnych smakołyków, zjecie pyszny deser i skosztujecie regionalnego piwa.

Biesiada to nic innego jak szumilove ognisko nad naszą rzeką gdzie zaserwujemy gulasz z dziczyzną, swojskie kaszanki, wiejskie kiełbaski oraz opiekane ziemniaki z czosnkiem niedźwiedzim.
more

How will I be entertained?

Nudy nie będzie, to gwarantujemy. Aktywne szkolenie techniki skiturowej, wyprawa w nieznane, wieczorny chillout i raj dla podniebienia. To nasz plan ramowy. Zdarzyć się jednak może wiele.

What's for children?

Dzieciaki zostawcie w domu za, skitury to zabawa tylko dla dorosłych.

Price

Impreza "SKITURY W BIESZCZADACH"

cena za osobę wynajem sprzętu na dzień
całość pobytu ze szkoleniem i atrakcjami wg. programu 850 zł 150 zł

W cenę wyprawy nie jest wliczony sprzęt skiturowy. Jeśli potrzebujesz nart i butów, daj nam znać podeślemy namiary na internetową wypożyczalnię lub zorganizujemy sprzęt na miejscu.

Payment and booking conditions

Zaliczka w wysokości 50 % za cenę pobytu płatna przez system Slowhop. Reszta płatna gotówką po przyjeździe.

Place rules

Payment and booking conditions

Zaliczka w wysokości 50 % za cenę pobytu płatna przez system Slowhop. Reszta płatna gotówką po przyjeździe.

  • Cash on the spot
Arrival and departure times
  • Check in from:16:00
  • Check out till:10:00
Address
  • Bieszczadzka 74
  • 38-606 Baligród

Opinions