Save See photos

Slow&Hand Made

Translated automatically with Google Translate

Zaszyjmy się w Beskidzie! Makramy, praktycznie torby na zakupy, podkładki pod kubki czy garnki, ozdoby na ściany. Każdy, kto lubi ręczne robótki może się nauczyć tworzyć piękne i praktyczne przedmioty codziennego użytku. Stają się oryginalnym uzupełnieniem wnętrz naszych domów i są świetnym pomysłem na prezent dla bliskich. Wystarczą dobre chęci, zdolny nauczyciel i trzy wolne dni.

Moja mama od lat tworzy rzeczy piękne i przydatne, a od niedawna uczy tego innych za sprawą Galerii Mojej Mamy. Połączyłyśmy siły, by zarazić tą pasją kameralną grupę 12 osób spragnionych nowych umiejętności, odpoczynku i przyjemności tworzenia. Razem poznamy tajniki rękodzieła, a wszystkie owoce naszej pracy zabierzemy później do swoich domów. W sobotę zorganizuję dla Was piknik, na którym będziecie mogły spróbować moich przysmaków. Będzie nam towarzyszyć świeże, górskie powietrze i widoki Beskidu Wyspowego. Zapraszam!

Justyna Wiśniewska

I combine passion and work. I am the owner of the intimate Travel Agency. First, I am looking for an interesting place, then I go there, check, make contacts and come back with a bag full of new ideas! I write an offer and take fantastic people on my trips! Unusual places, meetings with lokalsami, tasting, tasting, intimate groups. I will take you on an amazing journey. Trust me, it will be your dream vacation!
warsztaty szydełkowania, robienia na drutach, makramy
wrócisz do domu z własnoręcznie wykonanymi produktami
nocleg w pięknym pensjonacie w Beskidach
śniadania i obiadokolacje w cenie
na miejscu sauna na wieczorne odprężenie
sobotni piknik z pysznościami

Location

 • In the countryside
 • In the mountains

Board

 • Full board

Facilities

 • Parking
 • Internet
 • Near the woods
 • Sauna, banya
 • Private bathroom

Program

Dzień 1
Przyjazd do Kasiny około godziny 14.00.
15.00 - lekka przekąska, a po niej wprowadzenie do warsztatów i robienie makramy oraz shopperki.
Około godziny 18.00 – obiadokolacja.
Po obiadokolacji relaks. Można będzie skorzystać z sauny. Nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu warsztaty szydełkowania i...
robienie ozdoby na ścianę. Podział na grupy. Jedna grupa będzie robiła szydełkową biżuterię: naszyjnik oraz bransoletkę, a druga ozdobę na ścianę (makramowe liście).
13.00 - przerwa na piknik. Zaproszę Was na degustację moich specjałów i przysmaków. Po pikniku będzie zamiana grup.
17.00 - spotkamy się żeby „zapoznać się” z drutami. Zrobimy pierwszą robótkę.
Około 18.00 obiadokolacja i relaks.

Dzień 3
Po śniadaniu, będziemy wykańczali nasze robótki, tak, aby każda z Was wróciła z całym pudłem pięknych rzeczy, które sama stworzyła. Około godziny 12.00 zakończenie warsztatów i wyjazd.
more

Where will I sleep?

Śpimy w cudownie położonym Pensjonacie Bliżej Nieba. To miejsce sprzyja idei slow life i wszystkim tym, którzy szukają wytchnienia i nowych sposobów na regenerację. To idealne miejsce na nasze warsztaty! Widoki z okien działają kojąco, a wnętrza wykończone są z troską o każdy szczegół. Goście mają darmowy... dostęp do biblioteki z okazałą kolekcją książek, strefy relaksu SPA, dwóch saun (suchej oraz infrared) oraz bani z wodą. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, ręczniki, szlafroki, kapcie jednorazowe i koce. more

What will I eat?

Mamy pełne wyżywienie, więc niczym nie trzeba się martwić. Będzie pysznie i zdrowo. Pierwszego dnia po przyjeździe czeka nas lekki lunch, w pozostałe dni śniadania podawane w formie bufetu oraz sycące obiadokolacje. W sobotę zrobimy sobie piknik, na którym poczęstuję Was moimi specjałami, które zdobyły... uznanie niejednego podniebienia.
Na korytarzu przy pokojach znajduje się barek kawowy z czajnikiem, lodówką, kawą i herbatą.
more

What will I do?

Nie ma szans! Po pierwsze, najważniejszym punktem wyjazdu jest zdobywanie nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze i dobrym towarzystwie, więc właśnie to będziemy robić przez większość czasu. Poza tym czeka nas dobre jedzenie, piknikowanie pod chmurką, czas na relaks oraz odpoczynek w saunie. W wolnym... czasie będzie można zajrzeć do biblioteczki, strefy relaksu SPA albo przejść się na spacer. more

What's for children?

Warsztaty organizowane są z myślą o osobach dorosłych.

Amenities

 • Towels
 • Bedding
 • Kettle

Price


Cena: 750 zł

W cenie: noclegi, dwa śniadania i dwie obiadokolacje, piknik w sobotę, lunch w dniu przyjazdu, warsztaty szydełkowania, robienia na drutach, makramy (i wszystkie potrzebne materiały do tworzenia rękodzieła)

Payment and booking conditions

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Place rules

Payment and booking conditions

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

 • Online transfer
Address
 • Wola Skrzydlańska 128
 • 34-625 Skrzydlna

Opinions


awesome

Fantastyczne warsztsty w pięknym miejscu! Justyna i Stenia wprowadziły nas w świat robótek ręcznych tak skutecznie, że same musiały nas po 22 odrywać od sznurków i zaplatania. A Pensjonat powinien zmienić nazwę na 'Niebo' - zwłaszcza ' w gębie', bo jedzenie jest rewelacyjne!