Save See photos
Available dates

Tydzień z jogą nad Bałtykiem - 10-16 Maj

Translated automatically with Google Translate

Wiosnę czuć w powietrzu, a co za tym idzie czas obudzić się ze snu zimowego i pomyśleć o sobie. My proponujemy jogę, medytację i relaksację nad morzem.

Na majowy tydzień pełen troski i uważności zaprasza Joga Medica Pszczyna i Dwór Sześć Dębów. Nie może Cię tu zabraknąć. Przygotowałyśmy majowe przebudzenie mocy z dala od miejskiego zgiełku, w miejscu otoczonym zielenią kilkusetletnich drzew, gdzie śpiew ptaków zbudzi nas o poranku. Tylko Ty, joga i czysta natura. Przyjedźcie w pojedynkę, w parze, z przyjaciółką, mamą czy bratem.

O poranku czeka nas poranna medytacja, dwa razy dziennie będziemy spotykać się na praktykę jogi, w międzyczasie posilimy się pysznymi wegetariańskimi posiłkami, a dzień zakończymy relaksacją w dźwiękach gongów i mis tybetańskich.

W czasie wolnym można drzemać, spacerować po plaży, czytać, uczestniczyć w dodatkowych warsztatach i skupiać się na sobie. Zarezerwujcie tydzień tylko dla siebie i spotkajcie się z nami nad morzem. Zapraszamy.

Katarzyna Kilian

In the late 1990s, during a trip around my favourite areas of Białogóra, I came across an old manor. I never thought that one day I would become its owner.

When I crossed the threshold of the court for the first time, I felt its positive energy and I completely fell in love with the park that was not visible from the road. It was love at first sight and remains so until today. After years of renovations and revitalisation of the park, in 2006 I started hosting wonderful people, yoga groups and honeymooners. I invite you to our manor.
kuchnia wegetariańska na bazie lokalnych, ekologicznych produktów
joga, medytacja i relaksacja w przepięknym otoczeniu przyrody
3 kilometry od Jeziora Żarnowieckiego oraz 7 kilometrów od bałtyckiej plaży
hotelik w pałacu z eleganckimi pokojami z łazienką
można przyjechać z psem
wieczorna relaksacja przy dźwiękach mis tybetańskich

Location

 • By the sea
 • In the countryside

Type of accommodation

 • Rooms and apartments

Board

 • Full board
 • Vegetarian, vegan, for allergics

Facilities

 • Pet friendly

Program

Od wschodu do zachodu słońca:

7:30 - 8:00 - poranna medytacja
8:00 - 9:30 - joga vinyasa
9:30 - 11:00 - śniadanie czas wolny
13:30 -15:00 wegetariańska zupka warsztaty dla zainteresowanych
16:00 - 17:30 joga kundalini/joga nidra
18:00 - 19:00 obiadokolacja
ok. 20:00 - relaksacja/koncert na misach...
tybetańskich

Zajęcia poprowadzą:

Mariola (medytacja, vinyasa)

Certyfikowany nauczyciel Hatha Jogi, absolwentka AWF w Katowicach ze specjalizacją w zakresie Kompensacji Wad Postawy i zdrowego kręgosłupa. Interesuje się masażem, zarówno tym klasycznym zachodnim jak i azjatyckim świetnie wpisującym się w koncepcję jogi terapeutycznej. Ukończyłam kurs odnowy biologicznej i masażu leczniczego, jestem po II stopniu Reiki (japoński masaż energią). Bardzo bliska jest jej tradycyjna wersja jogi w koncepcji: nauczyciel - uczeń, kiedy to nauczyciel prowadzi ucznia według jego własnych indywidualnych potrzeb, a nawet zgodnie z jego temperamentem. Zajęcia prowadzi w formie Vinyasa Jogi, w której kluczową rolę pełni połączenie ruchu z oddechem.

Ania (kundalini, joga-nidra)

Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. Ukończyła również kurs masażu dźwiękiem przy użyciu mis dźwiękowych. Prowadzi Koncerty Relaksacyjne tzw. Kąpiele w dźwiękach przy użyciu instrumentów takich jak m.in. gongi, misy tybetańskie, dzwoneczki koshi, rury solfeggio. Sesje grupowe oraz indywidualne masaże dźwiękiem.
more

Where will I sleep?

O czym powinniście wiedzieć od razu: wjeżdżając w zabudowania dworu przywita Was spichlerz i stare budynki folwarczne. Do dworu przytulony jest dawny budynek folwarczny, w którym mieszkają nasi sąsiedzi. Znajdujemy się blisko nadmorskiej drogi prowadzącej do Wierzchucina, a sam dwór z dwoma hektarami... starego parku jest jak inny świat, który poznaje się dopiero po wejściu do środka.

Mamy 14 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Każdy nieco inny, wypełniony meblami z lat 30, świadomy swojej historii.

Pokoje dwuosobowe Standard to 23-25 m2 i łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze.
Pokoje dwuosobowe Deluxe to 30-33 m2 i łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze oraz rozkładana kanapa.
Apartament z widokiem na ogród to 37 m2 i łóżko podwójne oraz część wypoczynkowa z sofą.

Czas wspólny spędzamy w jednym z kilku dolnych salonów, gdzie goście popijają dobre wino, podziwiają obrazy na ścianach (albo o nich żywiołowo dyskutują), w oranżerii z widokiem na przepiękny, stary ogród i w ogrodzie właśnie. To stary, zrewitalizowany park dworski, pełen tajemnic i starych gatunków roślin.
more

What will I eat?

Będziemy serwować kuchnię wegetariańską na bazie lokalnych, ekologicznych produktów. Czysta pycha. Po porannej medytacji i jodze zjemy pożywne śniadanie, w ciągu dnia pożywimy się wege zupką, a na koniec dnia wspólnie zjemy obiadokolację.

What will I do?

Jeśli interesujesz się jogą, ćwiczysz jogę, chcesz rozwinąć swoje umiejętności i w pełni się zrelaksować to na pewno nie będziesz się nudzić.
Czekają Was warsztaty w zabytkowym Dworze Sześć Dębów, spacery na plażę, poranna medytacja i wieczorna relaksacja, warsztaty dla zainteresowanych i czas wolny,...
tylko dla siebie. W czasie wolnym będzie można wyruszyć na spacery z kijkami. A jeśli pogoda dopisze, wybierzemy się na spływ kajakowy rzeką Piaśnicą do morza.
more

What's for children?

To czas sam na sam. Chwila dla siebie, na uporządkowanie myśli, harmonię ruchów i ciszę w eterze. Dzieci w tym czasie muszą zostać pod dobrą opieką w domu.

Price

Cena za cały pobyt

cena za osobę
Koszt tygodniowego pobytu 1580 zł

W cenie zajęcia jogi i atrakcje, pełne wegetariańskie wyżywienie oraz 6 noclegów w eleganckich pokojach.

Payment and booking conditions

Zaliczka: 500 zł płatna przez system Slowhop, pozostała kwota płatna przed wyjazdem.

Jeśli wydarzenie zostanie odwołane z przyczyn nam niezależnych, zaliczka zostanie zwrócona w całości.

Place rules

Guest minimum age: 18 year(s)

Accepted animals:

small dogs, medium dogs, big dogs

Standard minimum period: 6 days

Payment and booking conditions

Zaliczka: 500 zł płatna przez system Slowhop, pozostała kwota płatna przed wyjazdem.

Jeśli wydarzenie zostanie odwołane z przyczyn nam niezależnych, zaliczka zostanie zwrócona w całości.

 • Online transfer
Arrival and departure times
 • Check in from:16:00
 • Check out till:11:00
Address
 • Prusewo 8
 • 84-113 Wierzchucino

Opinions