Save See photos

Warsztaty fotograficzne w Łodzi

Translated automatically with Google Translate

W dzisiejszych czasach każdy jest fotografem. Ale nie każdy jest dobrym fotografem! Niezależnie od tego czy zdjęcia robicie głównie za pomocą własnego telefonu czy zaczęliście już przygodę z aparatem i poznajecie jego możliwości, ten wyjazd może pomóc Wam zdobyć praktyczną wiedzę na temat sztuki, jaką jest fotografia.

Naszymi przewodnikami po tym świecie będą Dorota i Patryk Słotwińscy - pasjonaci, którzy zamienili stabilne posady na poszukiwania unikalnych kadrów i łapanie chwili za pomocą migawki aparatu. Podzielą się z nami wiedzą, pokażą jak uchwycić nieuchwytne i jak zachować czujność gwarantującą najpiękniejsze ujęcia. A wszystko to w mieście kina, uwiecznionym w niezliczonej ilości filmów. W mieście przeobrażeń, w którym niezmiennie pierwszą rolę gra kreatywność. Teraz poznamy to miasto nie tylko spacerując w towarzystwie świetnego przewodnika, ale także łapiąc jego fragmenty za pomocą obiektywu.

Zapraszam na 4 dni świetnej zabawy na warsztatach i poznawaniu: miasta, tajników fotografii, ciekawych ludzi.

Justyna Wiśniewska

I combine passion and work. I am the owner of the intimate Travel Agency. First, I am looking for an interesting place, then I go there, check, make contacts and come back with a bag full of new ideas! I write an offer and take fantastic people on my trips! Unusual places, meetings with lokalsami, tasting, tasting, intimate groups. I will take you on an amazing journey. Trust me, it will be your dream vacation!
nocleg w klimatycznym hotelu w sercu miasta
śniadania w hotelu i kolacje w lokalnych restauracjach (w cenie)
duża dawka praktycznej wiedzy na temat fotografii
zwiedzanie miasta z przewodnikiem
kameralna grupa ciekawych ludzi - tylko 12 osób
pierwszego wieczoru uroczysta kolacja powitalna

Location

 • In the city

Type of accommodation

 • Rooms and apartments

Board

 • Breakfast included

Facilities

 • Parking
 • Internet
 • Close to attractions
 • Private bathroom

Program

Dzień 1
Spotkanie w Łodzi około godziny 17.00 (dojazd we własnym zakresie)
18.00 – kolacja, a po niej wstęp do warsztatów fotograficznych.

Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie Łodzi z przewodnikiem.
Około godziny 13.00 przerwa na lunch.
Po przerwie praktyczne warsztaty fotograficzne.
Wieczorem obiadokolacja...
w lokalnej restauracji.
Powrót do hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu spacer po Łodzi połączony z warsztatami.
Od około 14.00 - czas wolny.
17.00 – kolacja w lokalnej restauracji.
Powrót do hotelu, seans filmowy dla naszej grupy.

Dzień 4
Śniadanie w hotelu.
Wykwaterowanie. Spacer po Łodzi połączony z warsztatami fotograficznymi.
Około 12.00 przerwa na kawę.
Zakończenie warsztatów.
more

Where will I sleep?

W hotelu Stare Kino, mieszczącym się przy najsłynniejszej z łódzkich ulic - Piotrkowskiej. W 1899 roku w tym samym miejscu otwarto pierwsze stałe kino na ziemiach polskich, drugie na świecie (po paryskim). Dziś hotel nawiązuje do tej niesamowitej historii "Gabinetu Iluzji" - wystrojem wnętrz, detalami... i własną salą kinową, w której organizowane są kameralne pokazy.
Będziemy spać w wygodnych pokojach typu standard, wyposażonych w łazienki. Każdy z nich utrzymany jest w klimacie wybranego filmu lub serialu - czeka nas niespodzianka.
more

What will I eat?

Śniadania hotelowe podawane są w formie bufetu. Pierwszego dnia po przyjeździe czeka nas uroczysta kolacja powitalna z lampką wina. Kolejne dwa wieczory będziemy spędzać w łódzkich restauracjach, by poznać również lokalne smaki. (Wszystkie te posiłki są w cenie pobytu.)

What will I do?

Przez tych kilka dni skupimy się na dobrej zabawie i poznawaniu. Nauczymy się nie tylko jak robić dobre zdjęcia, ale także odkryjemy nowe smaki, poznamy ciekawych ludzi podzielających te same pasje oraz miasto, które może nas zaskoczyć. Łódź skrywa wiele tajemnic - stare fabryki zyskały nowe życie i... są dziś przykładem wspaniałego mariażu starej architektury i nowoczesnego designu. Na zaniedbanych murach zaczęły pojawiać się prawdziwe dzieła street art'u, które tworzą długi i zaskakując szlak łódzkich murali. Być może odwiedzicie tajemnicze podwórka Piotrowskiej, dowiecie się z czego słynie Pasaż Róży i co stało niegdyś na dzisiejszym, tak zwanym OFF-ie. Wspólnie nauczymy się łapać te wszystkie doświadczenia w świetne kadry. more

What's for children?

Wyjazd dedykowany jest osobom dorosłym.

Amenities

 • Towels
 • Bedding
 • Tv set

Price


Cena za cały pobyt wynosi 1390 zł. Zawiera koszty warsztatów, śniadań i kolacji, noclegu, seansu kinowego, zwiedzania miasta z przewodnikiem oraz ubezpieczenie NNW.
Cena nie zawiera dojazdu do Łodzi.

Payment and booking conditions

Place rules

Payment and booking conditions

 • Online transfer
Address
 • Piotrkowska 120
 • 90-001 Łódź

Opinions