Save See photos
Available dates

Weekend z jogą i jogą twarzy w Villarada

Translated automatically with Google Translate

Na początku kwietnia w wiosenne dni budzącej się przyrody zapraszamy Was do Villarada. W specjalnie przygotowanej bezpiecznej przestrzeni poćwiczysz ciało i zregenerujesz umysł na zajęciach jogi, rozpromienisz twarz w trakcie ćwiczeń Active Face oraz oddasz się innym wyjątkowym aktywnościom.

*** NIE DAJEMY SIĘ KORONAWIRUSOWI ***
Kochani, rozumiemy, że w aktualnej sytuacji wszyscy musimy być w domach i w tej niepewnej sytuacji niewielu myśli o planach wyjazdowych już w kwietniu. Długo się wahaliśmy, czy przygotować dla Was, teraz także zarówno dla Pań jak i Panów, powtórną ofertę bardzo udanych warsztatów jogi i nie tylko. Uważamy jednak, że trzeba być optymistą, nie dać się wirusowi i myśleć pozytywnie o przyszłości - w końcu wszystko musi wrócić do normy, a my ponownie będziemy cieszyć się w pełni życiem i swobodą! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy dla Was ofertę uwzględniającą aktualną wiedzę o zagrożeniach i rozwijającą się dynamicznie sytuację.
Nasz pensjonat jest nieduży i kameralny i dlatego działając rozsądnie i odpowiedzialnie postaramy się dla naszych Gości przygotować możliwie najbezpieczniejsze warunki pobytu.
Dlatego dobrowolnie wprowadzamy u nas wiele zdecydowanych środków zaradczych i zapobiegawczych oraz bardzo liberalnych zasad anulacji rezerwacji.

W czasie warsztatów jogi pozostawiamy Was pod opieką nauczycielki jogi - Renaty Hille, która prowadzi zajęcia w Joga Wita w Poznaniu. Jest certyfikowaną instruktorką Active Face i w połączeniu z hatha jogą prowadzi warsztaty z ćwiczeniami na mięśnie twarzy. Jogę ceni m.in. za to, że zwiększa świadomość ciała, skupienie na dobrym oddechu i działa relaksacyjne. Ćwiczenia Active Face uwielbia za ich skuteczność, nawet kiedy stosuje tylko podstawowe warianty. Dla urozmaicenia w przerwach między zajęciami planujemy także mini warsztat kulinarny z kuchni wegetariańskiej oraz dla bardziej aktywnych - profesjonalny trening Nordic Walking pod okiem wykwalifikowanego szkoleniowca.

Zapraszamy Was do stylowej Villarada położonej wysoko na wzgórzu, ponad przepięknym Łagowem zagubionym w lubuskich gęstych lasach, nad krystalicznie czystymi jeziorami.

KORONAWIRUS - ELEMENTY ZAPOBIEGAWCZE w Villarada

• całkowite zamknięcie Villarada dla gości do 31 marca 2020;
• od 2 kwietnia 2020 wprowadzimy ozonator wykorzystywany do czyszczenia pomieszczeń pomiędzy przyjazdami gośćmi i okresowo części wspólnych (ozonator skutecznie likwiduje wirusy, grzyby i bakterie w powietrzu i z przedmiotów )
• środki dezynfekujące do mycia rąk dostępne w całym domu w częściach wspólnych
• codzienna dezynfekcja dotykanych elementów (klamek, włączników, krzeseł, stołów w czasie pobytu gości) oraz mat i przedmiotów używanych na warsztatach - zaraz po nich;
• na bieżąco i bezpośredni nasz kontakt telefoniczny z planowanymi gośćmi w zakresie ich stanu zdrowia (dzięki temu dla bezpieczeństwa wszystkich zminimalizujemy możliwość przyjazdu do Villarada osoby zdrowotnie "niepewnej")
• po przyjeździe do Villarada na miejscu i w czasie trwania pobytu wprowadzimy codzienny monitoring temperatury i samopoczucia gości;
• mała grupa: ilość uczestników - maksymalnie 10 plus prowadzący

LIBERALNE WARUNKI ANULACJI REZERWACJI
skrócenie czasu możliwości bezkosztowej anulacji rezerwacji z 21 do 7, a w nagłych sytuacjach w ostatniej chwili (szczegóły w zasadach rezerwacji i anulacji) [szczegóły poniżej w zasadach rezerwacji].

Marcin Rada

Marcin - architect, dad Gucia and Agatka, enthusiast of old buildings, not saving efforts in recovering and transforming old furniture, lumber, raccoon or barns, who likes to cook, drive cider from fruit from forgotten surrounding fruit orchards. Villarada is a dream come true, which required a lot of commitment, creativity, respect to the 30s and invest a lot of time and money. The pension would not be the same wonderful place without a great hostess. Mrs. Dorota knows what squeaks in the grass, he will brew tea, he will advise and he will always cheer her with a hearty smile. Unique, full of energy and warmth. He often hides between rebates because he loves working in the garden. It is to her that you can ask for help, talk and ask what, where and how. Thanks to her, the villa smells delicious food, the bedding shines with white, and the atmosphere is really homey.
kobiece warsztaty jogi z doświadczonym prowadzącym oraz joga twarzy
lekkie posiłki wegetariańskie przygotowane przez najlepszą Panią Dorotkę
zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z własną łazienką
mini warsztaty kulinarne z kuchni wegetariańskiej
szkolenie Nordic Walking oraz możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji
doadatkowe środki i zasady walki z KORONAWIRUSEM

Location

 • In the countryside

Type of accommodation

 • Rooms and apartments

Board

 • Breakfast included
 • Full board
 • Vegetarian, vegan, for allergics
 • Local products

Program

Program weekendu jogowego prezentuje się tak:

3 kwietnia, piątek:

Przyjazd uczestników, wywiad zdrowotny i na przywitanie mały poczęstunek

18:30-20.00
Kolacja i zapoznanie

20:00-21:30
Wieczorna joga

22:00-23:30

Dla chętnych ognisko (w zależności od pogody)+ na zakończenie herbata na dobry sen


4...
kwietnia, sobota

8:00-9:00
Poranna joga (wcześniej poranne sprawdzanie temperatury)

9:00-10:00
Nieśpieszne syte śniadanie

10:00-12:00
Warsztaty kulinarne

12:30-14:00
Nordic walking

14:00-15:00
Warsztaty kulinarne - dokończenie i obiad - zupa

15:00-16:00
Joga twarzy

16:00-18:30
Czas wolny - wiele różnych możliwości*

18:30-19.30
Kolacja

20:00-21:30
Wieczorna joga z relaksacją + na zakończenie herbata na dobry sen

5 kwietnia, niedziela

8:00-9:00
Poranna joga

9:00-10:00
Nieśpieszne syte śniadanie

10:00-12:00
Czas wolny - wiele różnych możliwości**

12:00-13:00
Joga twarzy

13:00-13:30
Obiad - treściwa zupa

13:30-15:30
Zakończenie i wymeldowanie

*) spacer po okolicy lub lektura z widokiem na ogród;
dla chętnych odpłatnie możemy umówić:
- dowolny masaż lub zabieg w pobliskiej LauraSpa
- sesja w pobliskiej grocie solnej
- jazda konna w zależności od zaawansowania w pobliskim rancho Kimana

**) spacer po okolicy lub lektura z widokiem na ogród lub spanie w hamaku w cieniu kołyszących się sosen
more

Where will I sleep?

Wyjątkowe spotkanie odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Villarada w Łagowie Lubuskim to pensjonat z ciekawą historią. Mieści się w villi letniskowej zbudowanej w latach 30-tych XX wieku. Villa położona wysoko na wzgórzu ponad przepięknym Łagowem oferuje swoim gościom coś więcej niż noclegi. Na drewnianych... deskach pensjonatu znajdziecie domową atmosferę, przytulne i komfortowe wnętrza, spokój, pyszną kuchnię i duży stół do długich i wciągających rozmów. To miejsce pełne dobrej energii.

Na gości czeka pięć przytulnie urządzonych pokoi dwuosobowych z własnymi łazienkami. Sala do ćwiczeń jogi znajduje się w budynku na parterze. Dla naszych Gości przygotowaliśmy przytulną jadalnię, z pięknym stołem, wygodną kuchnię, z której nasi goście mogą swobodnie korzystać. Jest ona tylko do użytku gości.
more

What will I eat?

Codziennie będziemy serwować 3 pyszne wegetariańskie posiłki, które zostaną przygotowane przy użyciu wyselekcjonowanych produktów oraz własnych przetworów. Przekąski, woda, herbata i kawa będą dostępne przez cały dzień.

Nasza kuchnia wegetariańska jest lekka (bez długotrwałego i głębokiego smażenia...
na tłuszczu) i nieskomplikowana: domowa, uproszczona polska, klasyczna, prosta, włoska, ogólnie pojęta wschodnia ze względu na wyraziste przyprawy i smaki. Sami robimy dużo przystawek: past, pasztetów, własne pesto, hummusy, dipy, sałatki i inne. Ogólnie lekka, zdrowa, smakowa!

Dla osób na diecie istnieje możliwość przygotowania potraw bezglutenowych i bezmlecznych. Prosimy tylko o wcześniejsze zgłoszenie.
more

What will I do?

W programie będzie wiele zajęć i niewiele czasu na nudę:
- 6 sesji jogi i jogi twarzy Active Face w bardzo kameralnej grupie maksymalnie 10 osób, które poprowadzi doświadczona instruktorka Renata Hille,
- profesjonalny trening/szkolenie Nordic Walking pod okiem wykwalifikowanego szkoleniowca,
- także...
mini warsztat kulinarny dla chętnych w przerwach między zajęciami planujemy,
- sesja w pobliskiej grocie solnej

Dodatkowo odpłatnie dla chętnych odpłatnie możemy umówić:
- dowolny masaż lub zabieg w pobliskiej LauraSpa,
- jazda konna w zależności od zaawansowania w pobliskim rancho Kimana.
more

What's for children?

W tym czasie dzieci zostają w domu, a mamy odpoczywają i zażywają pory relaksu.

Price

Weekend jogowy

nocleg, wyżywienie i warsztaty
cena za osobę - Last minute 720 zł/os

Payment and booking conditions

Specjalna oferta "Early Bird" o 10% taniej, jeśli zapiszesz się do 23. marca 2020r. oraz dla grupy od 4 osób (ofert nie można sumować).

Wymagamy 50% zaliczki przez system Slowhop, aby dokonać rezerwacji + reszta (drugie 50%) do zapłaty na 5 dni przed przyjazdem do Villarada.

Rezerwację można odwołać nie później niż 7 dni przed planowanym przyjazdem, a w przypadku, gdy odwołana zostanie później, zaliczka nie jest zwracana.

W nagłym przypadku (jeśli ktoś poczuje się źle w ostatniej chwili i niech lepiej pozostanie w domu) wprowadzamy możliwość anulacji tuż przed przyjazdem z opcją zachowania wpłaconej zaliczki w Villarada i wykorzystania jej wartości innym dogodnym terminie.

Liczba miejsc jest ograniczona do maksymalnie dziesięciu uczestników warsztatów.

Jako organizator zastrzegamy sobie odwołanie warsztatów przy braku zebrania minimalnej ilości uczestników najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. W takim przypadku całość wpłat jest zwracana na konto rezerwującego.

Place rules

Guest minimum age: 18 year(s)

Standard minimum period: 2 days

Payment and booking conditions

Specjalna oferta "Early Bird" o 10% taniej, jeśli zapiszesz się do 23. marca 2020r. oraz dla grupy od 4 osób (ofert nie można sumować).

Wymagamy 50% zaliczki przez system Slowhop, aby dokonać rezerwacji + reszta (drugie 50%) do zapłaty na 5 dni przed przyjazdem do Villarada.

Rezerwację można odwołać nie później niż 7 dni przed planowanym przyjazdem, a w przypadku, gdy odwołana zostanie później, zaliczka nie jest zwracana.

W nagłym przypadku (jeśli ktoś poczuje się źle w ostatniej chwili i niech lepiej pozostanie w domu) wprowadzamy możliwość anulacji tuż przed przyjazdem z opcją zachowania wpłaconej zaliczki w Villarada i wykorzystania jej wartości innym dogodnym terminie.

Liczba miejsc jest ograniczona do maksymalnie dziesięciu uczestników warsztatów.

Jako organizator zastrzegamy sobie odwołanie warsztatów przy braku zebrania minimalnej ilości uczestników najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. W takim przypadku całość wpłat jest zwracana na konto rezerwującego.

 • Cash on the spot
 • Online transfer
Arrival and departure times
 • Check in from:16:00
 • Check out till:15:30
Address
 • Spacerowa 24
 • 66-220 Łagów

How to get here?

W Łagowie jedźcie prosto w kierunku Łagówek/Sieniawa, wg. szyldów na Spa Morena. Przejedźcie obok starego cmentarza po lewej i skręćcie w prawo w ul. 22 października. Villarada to pierwszy dom za czarnym drewnianym kościółkiem na górce.

Opinions