Parkowa 14, 63-920 Pakosław
Zapraszamy Was do pięknego parku w połowie drogi między Poznaniem a Wrocławiem. Tu w otoczeniu drzew i w sąsiedztwie stawu znajdziecie piękny pałac, którego wnętrza zaskakują i wprowadzają w świat marzeń.

Oops, this offer is past its expiry date

25-05-2020 - 29-05-2020
up to 2 persons
Booking offer
Total price for stay:

1120 1000 PLN

Prepayment amount:

200 PLN

The remaining amount to pay:

800 PLN

The offer includes:

Znów jesteśmy dla Was! To najlepsze z uczuć. 🤗❤️️ Pałacowe podwoje otworzyły się dla wszystkich, którzy chcą do nas wrócić lub odwiedzić nas po raz pierwszy, a jak dostrzegamy od początku maja takich gości jest naprawę wielu👍🏼 Przygotowaliśmy dziś dla Was pokój Grzechu Warte, który opowiada swoją historię i został higienicznie przygotowany, abyście mogli swoje dnie u nas spędzać w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa i spokoju. W pokoju duże łóżko małżeńskie. Zadbaliśmy o to, by zarówno przestrzenie wspólne, takie jak recepcja czy klatki schodowe, jak i wszystkie inne pałacowe pomieszczenia były zawsze czyste i zdezynfekowane. 🧼💦✅ I choć pokoje Pałacu są piękne, wcale nie zachęcamy Was do przesiedzenia w nich całego pobytu! Okoliczna przyroda poleca się na krótsze i dłuższe wycieczki: te piesze, te rowerowe i te samochodowe. Doświadcz cudownego spokoju Stawów Milickich i Doliny Baryczy, albo spaceruj po wspaniale zielonym otoczeniu Pałacu i rozkoszuj się świeżym, nasyconym zapachem bzów powietrzem. Przysiądź z książką na leżaku nad pałacowym stawem lub po prostu leniwie, w ciepłym majowym słońcu popijaj dobre wino i zajadaj się smakołykami z naszej Kuchni – 🌳🏰❤️️ Oferta obejmuje pyszne śniadania serwowane pod same drzwi (kto nie kocha śniadań w łóżku? 😍)i nieograniczony dostęp do naszego zielonego ogrodu , możesz także wypożyczyć nasze rowery – to wspaniały sposób na poznanie pięknej okolicy! 🌳🚴‍♀️💚 Aby w pełni poczuć majówkowy klimat, umożliwiamy również (odpłatne) wypożyczenie kajaków. 🛶🦢️ i spływy Baryczą. Cena obejmuje czterodniowy pobyt dla dwóch osób. Będzie nam bardzo miło Was gościć! Wskakujcie w samochód i przyjeżdżajcie!- czekamy na Was!

Terms and conditions of cancellation:

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu Twojego przyjazdu, a kończy o godz. 12:00 następnego dnia. Od 7:00 czekać na Ciebie będzie pyszne, domowe i pełne przyjemnych dla podniebienia niespodzianek śniadanie z naszej kuchni- ty wybierasz i decydujesz o której je dostarczymy, do pokoju, do ogrodu - jak zechcesz:) Jeśli chcesz zabrać je ze sobą - zgłoś tę prośbę w Recepcji w dniu Twojego przyjazdu, dołożymy starań, by tak właśnie się stało. Jesteśmy tu dla Ciebie! Świadczymy usługi zgodne ze swoimi wysoko mierzącymi standardami, kierując się własnym poczuciem estetyki, jakości i smaku. Jeśli uznasz, że masz zastrzeżenia dotyczące jakości oferowanych przez nas usług, nie obawiaj się powiedzieć nam o nich. Twoje szybkie zgłoszenie problemu w Recepcji - umożliwi nam niezwłoczną reakcję.