Ania

+48 660 290 842

, 59-630 Gajówka 16
W Gajówce z widokiem na Góry Izerskie i Karkonosze znajdziecie dom z dala od domu. Są pyszne śniadania, najwygodniejsze łóżka w tej szerokości geograficznej i gospodarze, którzy stają się przyjaciółmi.

Hold on... host has temporarily paused this offer.

30-07-2020 - 02-08-2020
up to 4 persons
We accept: small dogs, medium dogs
Booking offer
Total price for stay:

900 PLN

Prepayment amount:

300 PLN

The remaining amount to pay:

600 PLN

The offer includes:

Wszystkie nasze pokoje są w wysokim standardzie. Mają wygodne łóżka hotelowe o podwójnym materacu i wysokiej jakości pościel. Każdy pokój jest z łazienką i licznymi udogodnieniami. Pokój: Pokój nr 3: https://domwdomu.pl/offer/12/Apartament-pietrowy-4-osobowy-z-widokiem-na-ogrod W ramach pobytu zapewniamy korzystanie ze wszystkich udogodnień oraz części wspólnych, a także nielimitowaną dobrą kawę z ekspresu oraz coś słodkiego do niej oraz jakościowe herbaty. >>> Całkowity koszt pobytu ze śniadaniami dla 2 osób dorosłych jak na górze w ofercie <<< Dodatkowe śniadanie dla osoby dorosłej za noc: +30 zł; dziecko 3-10 lat: +15 zł, dziecko poniżej 3 lat bezpłatnie. Dodatkowe łóżko + 40 zł za noc, łóżeczko 30 zł jednorazowo. Opłata klimatyczna w naszej gminie wynosi 2 zł za noc za osobę - płatne gotówką przy przyjeździe. Nasze śniadania są w postaci różnorodnego bufetu. Składają się z 2 dań na ciepło w tym jednego przygotowywanego na życzenie, domowych wędlin, serów w tym lokalnych, sałatek, past, przystawek (dżemy, płatki itp.) warzyw, owoców, ciasta, jogurtów, prawdziwego chleba z pieca opalanego drewnem i pysznej kawy z ekspresu (nielimitowanej). Wszystkie składniki są najwyższej jakości od lokalnych rolników. Śniadania to nasza duma. Dokładny opis śniadań: https://domwdomu.pl/txt/203/Posilki ### Udogodnienia w Domu: https://domwdomu.pl/txt/206/Udogodnienia-w-Domu Atrakcje w okolicy: https://domwdomu.pl/txt/204/Atrakcje Dom w Domu leży w uroczej, spokojnej wsi Gajówka - 10 min. od Świeradowa Zdrój i 25 min. od Szklarskiej Poręby z widokiem na Karkonosze i Góry Izerskie. Świetne miejsce na odprężający wypoczynek od zgiełku kurortów turystycznych, a tuż obok licznych szlaków i atrakcji. Bez tłumów, w otoczeniu natury, lasów i pól. Regulamin rezerwacji, regulamin pobytu, polityka prywatności RODO znajdują się Dom w Domu: http://domwdomu.pl/txt/208/Regulamin. Zaakceptowanie oferty oznacza zapoznanie się z wymienionymi dokumentami i ich zaakceptowanie. Gość ma prawo pobrać, sporządzić wydruk z przekazanych dokumentów.

Terms and conditions of cancellation:

Regulamin rezerwacji: https://domwdomu.pl/txt/208/Regulamin Ważne informacje przed przyjazdem - PRZECZYTAJ: 1. Ze względu na zmienną aurę, prosimy o zabranie obuwia zmiennego do chodzenia po domu. Dbamy, o to aby było czysto. 2. Brama wjazdowa na parking jest zazwyczaj zamknięta ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie. 3. Jeżeli wiesz o której godzinie mniej więcej planujesz przyjazd, poinformuj nas emailem lub smsem. 4. W Domu jest mały aneks kuchenny z mikrofalówką i lodówką do przygotowania prostych posiłków. Nie umożliwiamy regularnego gotowania (to mały aneks). 5. W naszej miejscowości nie ma sklepów, najbliższy jest oddalony o 2,8 km. W Domu jest płatny minibar z przekąskami i różnymi napojami oraz kącik z bezpłatną kawą z ekspresu ciśnieniowego i markowymi herbatami. 6. Dom w Domu to około 200 letni budynek po generalnym remoncie. Staraliśmy się zachować dawny klimat i duszę domu, stosując nowoczesne rozwiązania, tak by maksymalnie podnieść komfort i bezpieczeństwo pobytu. Prosimy pamiętać, że konstrukcja domu jest drewniano-kamienna, przez co czasem słychać jak pracują stropy, czy jak chodzi się po piętrach. Dzięki zastosowaniu nowych technologii staraliśmy się to wyciszyć. Pokoje nie są dźwiękoszczelne. Dla dzieci mamy oddzielny pokój zabaw i dużo miejsca w ogrodzie. 7. Informację o diecie wegetariańskiej lub alergiach pokarmowych należy zgłosić najlepiej 3 dni przed przyjazdem. Późniejsze zgłoszenie uniemożliwia nam przygotowanie się ze składnikami. Nie gotujemy wg diet leczniczych oraz nie gwarantujemy braku alergenów w potrawach (np. w przyprawie curry występuje gorczyca). W przypadku przygotowywania oddzielnych potraw może pojawić się dopłata do wyżywienia. W sytuacji specjalnych wymagań, prosimy o wcześniejszy kontakt. Na śniadaniu zawsze mamy potrawy mięsne i wegetariańskie. Więcej informacji: https://domwdomu.pl/txt/203/Posilki 8. W pokojach możemy łączyć łóżka w małżeńskie (double) lub pozostawiać je jako pojedyncze (twin). Jeżeli masz szczególne wymagania co do konfiguracji łóżek, prosimy o informację przed przyjazdem, co najmniej 1 dzień przed. 9. Pozostałą płatność dokonujemy przy przyjeździe kartą lub gotówką. Przy płatności gotówką 2% rabatu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy! Do zobaczenia, Ania&Paweł