Tadeusza Brzozowskiego 14, 34-500 Zakopane
Mocno zielone domki pod Tatrami. Zapraszamy do rodzinnych domków dla eko-maniaków, miłośników przestrzeni, zieleni i świętego spokoju.

Last minute offer sold

02-08-2020 - 09-08-2020
up to 7 persons
Here without animals please
Booking offer
Total price for stay:

4900 PLN

Prepayment amount:
700 PLN
The offer includes:

Domek Tatra Green House 2 na wyłączność dla jednej rodziny, z własnym placem zabaw dla dzieci i z dużym ogrodem. Z dala od ruchliwych ulic, pod lasem, blisko Tatr.

Terms and conditions of cancellation:

Nasze domki zostały stworzone z myślą o przyrodzie i o ochronie środowiska, w szczególności dla rodzin z dziećmi. Domki są przeznaczone dla osób niepalących, dedykowane dla alergików. Niestety nie przyjmujemy zwierząt domowych. Prosimy o uszanowanie ciszy i spokoju innych gości, którzy chcą zaznać wytchnienia od zgiełku, dlatego też nie ma możliwości przyjazdu do nas w celu urządzania imprez, wieczorów panieńskich i kawalerskich itp. Chcielibyśmy aby goście uszanowali nasz wysiłek i mnóstwo serca włożonego w to miejsce, które nie jest takie jak setki innych w Zakopanem. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju i racjonalnego korzystania z zasobów przyrody. Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej o nas, to zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Tatra Green House na Facebooku @tatragreen, na stronach internetowych, z artykułów dostępnych w sieci, a także bezpośrednio od nas. W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało do nas dzwonić, numer telefonu 609078887. Anulowanie rezerwacji jest możliwe bezpłatnie do 2 tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. Po upływie tego terminu w przypadku rezygnacji z pobytu zadatek będziemy musieli zatrzymać, ale mamy nadzieję, że wypoczynek u nas się uda :)