Chłopickiego 5, 31-525 Kraków
W starej krakowskiej dzielnicy Wesoła w zaciszu zabytkowego domu stworzyliśmy radosne miejsce, gdzie możesz poczuć się jak u siebie. Subtelne realizacje wnętrz vintage, dobra kawa i odpoczynek w stylu slow to nasza alternatywa dla pośpiesznej i byle jakiej turystyki w Krakowie. Odkryj miasto na nowo i ciesz się wyjątkową atmosferą butikowego noclegu.

Oops, this offer is past its expiry date

17-09-2020 - 20-09-2020
up to 2 persons
We accept: small dogs
Booking offer
Total price for stay:

747 498 PLN

Prepayment amount:

149 PLN

The remaining amount to pay:

349 PLN

The offer includes:

Niespieszny city break w Krakowie? Czeka na Ciebie jeden z naszych butikowych apartamentów! Z rana przywita cię dzbanek aromatycznego przelewu, a wieczorny relaks zapewni kinowa projekcja z rzutnika. Jesteś w samym centrum miasta, czeka na Ciebie cały Kraków... Miłośnicy kultury zachwycą się spektaklem w pobliskiej Operze Krakowskiej. Spragnieni zieleni zaszyją się w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Smakosze zrobią z rana zakupy na najstarszym targowisku Krakowa - Starym Kleparzu. Entuzjaści turystyki rowerowej skorzystają z naszych retro rowerów i poczują się jak prawdziwi lokalsi. Poznaj z nami Kraków, nieśpiesznie!

Terms and conditions of cancellation:

Pamiętaj o wymeldowaniu do godziny 11, daj nam czas przygotować się na następnych gości :) Zamelduj się od godziny 15:00 do 18:00, jeśli będziesz później daj nam tylko wcześniej znać! Na życzenie przygotowujemy śniadaniową paczkę z produktów na lokalnym targowisku! W apartamencie się nie pali, ale na ganku przed już można :) Tutaj nie poimprezujesz, pamiętaj o innych domownikach i lepiej zrób to na mieście! W godzinach 22-7 zachowaj ciszę nocną, to stary dom z drewnianymi stropami... Pamiętaj, że zgodnie z opisem dostawka na życzenie znacznie zmniejsza powierzchnię użytkową apartamentu. Zwierzęta są akceptowane na życzenie, prosimy o wcześniejszy kontakt. Sami posiadamy 3 koty, ale ze względu na innych gości, dzieci i alergie ograniczamy przyjmowanie kotów i dużych psów... Oferta jest bezzwrotna. Pozdrawiam ciepło! Monika