Jeziorna 12, 76-107 Jezierzany
Komfortowo wyposażone domy i nad jeziorem i prawie nad morzem. W każdym własna sauna Infrared, do tego łódź wędkarska, a na posesji zaprzyjaźnione bociany.

Oops, this offer is past its expiry date

21-02-2020 - 23-02-2020
up to 2 persons
Booking offer
Total price for stay:

560 PLN

Prepayment amount:

280 PLN

The remaining amount to pay:

280 PLN

The offer includes:

Pobyt dla dwóch osób w domu parterowym z jedną sypialnią i sauną Infrared w terminie 21-23 lutego 2020 roku. Dopłata za zwierzaka 30 zł za dobę.

Terms and conditions of cancellation:

Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zadatek w wysokości 30% wartości pobytu (przynajmniej równowartość pierwszej doby pobytu). Wpłacony zadatek jest bezzwrotny. Resztę kosztów pobytu pobieramy w dniu przyjazdu przed wydawaniem domu/domów - gotówką lub kartą. W przypadku gdy rezerwacja zrobiona jest na więcej niż jeden dom warunkiem wydania domów jest dokonanie 100% opłaty za wszystkie domy. Nie zwracamy opłat za niewykorzystane noclegi. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu dostępnego na stronie www.jeziorownia.pl W dniu przyjazdu pobieramy również kaucję na zabezpieczenie domu w wysokości 500 zł (tylko gotówką) oraz opłatę miejscową na rzecz Gminy Postomino (tylko gotówką). Doba hotelowa w dniu przyjazdu rozpoczyna się o godzinie 15, (domy wydajemy w godzinach 15-17, inne godziny przyjazdu prosimy jak najwcześniej ustalić telefonicznie), w dniu wyjazdu należy zwolnić dom do godziny 10 rano. W przypadku przyjazdu większej liczby osób niż zgłoszona przy rezerwacji (zapis dotyczy również dzieci niezależnie od ich wieku) zastrzegamy sobie prawo do odmowy wydania domu. Jeśli w danym domu będzie możliwość dokwaterowania dodatkowych osób, to za każdą z nich zostanie doliczona kwota 100 zł za osobę za każdą dobę pobytu (pobierana przy wydawaniu domu). Cena najmu zawiera pościel i ręczniki, korzystanie z sauny Infrared w domu, sprzątanie końcowe, drewno do pieca w salonie bez ograniczeń, media (bez dodatkowych opłat za zużycie), ogrzewanie w sezonie grzewczym, zezwolenie wędkarskie na Jezioro Wicko na czas pobytu (zasady wędkowania dostępne w regulaminie amatorskiego połowu ryb na stronie www.jeziorowicko.pl), JEDNO miejsce parkingowe dla samochodu osobowego, WiFi dostępne nie we wszystkich domach. Dostępne rowery i łodzie wędkarskie za symboliczną opłatą. Pobyty ze zwierzętami - dopłata 20 zł za zwierzę za dobę. Rezerwacje na pobyty Gości ze zwierzętami przyjmujemy tylko w niektórych domach, dlatego kwestię obecności zwierząt prosimy ustalać przed wpłatą zadatku – po jego wpłaceniu nie będzie możliwości zmiany. Prosimy również pamiętać o podstawowych zasadach obecności zwierząt w naszym obiekcie: zwierzęta muszą być pod stałą opieką właściciela, nie mogą biegać wolno po terenie obiektu; zwierząt nie wolno pozostawiać samych w domach pod nieobecność właścicieli; zwierzętom nie wolno wchodzić na meble w domach oraz na tarasach oraz nie wolno ich wyprowadzać na terenie obiektu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 518 125 500.