ulica Groń 61, 34-511 Kościelisko
Nydala Rustic consists of two log houses, with 4 independent duplex apartments, each for 4 people. We serve saunas, fireplaces and the smell of wood.

Oops, this offer is past its expiry date

11-06-2021 - 13-06-2021
up to 4 persons
Here without animals please
Booking offer
Total price for stay:

1600 999 PLN

Prepayment amount:

999 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

Nydala Rustic jest usytuowana w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego i  jest idealnym miejscem wypadowym na szlaki górskie. Oferujemy chatę nr 2 - z prywatną sauną. Jest ona przeznaczona jest dla 4 osób, stanowi połowę domu-bliźniaka i jest dwupoziomowa - na parterze znajduje się salon z kominkiem i aneks kuchenny, a na piętrze 2 sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim i druga z dwoma pojedynczymi łóżkami). W ogrodzie znajduje się miejsce ogniskowe i ławki oraz dodatkowo ruszt i kociołek żeliwny do gotowania na ogniu. Zapewniamy świeże ręczniki i żel pod prysznic oraz zestaw powitalny kawy i herbaty.

Terms and conditions of cancellation:

PŁATNOŚCI: Przedpłatę równą pełnej wartości rezerwacji należy uiścić w momencie jej dokonania. Przedpłata jest bezzwrotna. Depozyt na poczet ewentualnych szkód w wysokości 500 zl można wpłacić na konto przed przyjazdem lub w wysokości 600 zl przy zameldowaniu. Depozyt jest zwracany 2 dni po wyjeździe, jeśli nie nastąpiły żadne zniszczenia. Zameldowanie do godziny 22:00 jest bezpłatne (od 22:00 do północy dopłata w wysokości 50 zł, po północy dopłata w wysokości 100 zł) REGULAMIN 1. Goście przebywający na terenie Nydala Rustic, są zobowiązani do przestrzegania zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Właściciele zastrzegają sobie prawo do żądania opuszczenia terenu przez Gości nie przestrzegających Regulaminu. 2. Do korzystania z domków uprawnione są tylko osoby wynajmujące, zgłoszone w czasie zameldowania. 3. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. 4. Cisza nocna obowiązuje: od poniedziałku do piątku w godzinach 22:00-8:00, w sobotę i niedzielę w godzinach 0:00- 9:00. 5. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań swoich dzieci. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec zamieszkujących Gości za ewentualny uszczerbek na zdrowiu. 6. Za rzeczy/mienie pozostawione w domkach lub na posesji, Nydala Rustic nie ponosi odpowiedzialności. 7. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku. 8. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. 9. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (kominek, grill, świeczki), nie wolno pozostawiać włączonej sauny bez nadzoru, nie wolno nic wieszać na kaloryferach. 10. Do toalety można wrzucać tylko i wyłącznie papier toaletowy, gdyż wrzucenie czegokolwiek innego może to spowodować poważne uszkodzenie przepompowni kanalizacyjnej. 11. Posegregowane śmieci należy wrzucać do oznaczonych kontenerów. 12. Za wszelkie wyrządzone szkody, sprawcy zniszczeń zostaną obciążeni pełnymi kosztami.