Wronka 36, 11-500 Giżycko
A house that hangs in the crops, in the middle of a Masurian field. We have a cozy relaxation area for 6 people, an extremely dark sky, cows for the neighbors and a kilometer to the lake.

Oops, this offer is past its expiry date

18-10-2021 - 21-10-2021
up to 6 persons
We accept: small dogs, medium dogs, big dogs, cats
key
Dom w zbożu
Booking offer
Total price for stay:

2250 1750 PLN

Prepayment amount:

1750 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

Witam serdecznie! Termin jest wolny więc zapraszamy!! W cenie Dom w Zbożu na wyłączność ze wszystkim co się w nim znajduje. Dom jest wyposażony w klimatyzację, która jest jednocześnie ogrzewaniem, a można się też ogrzać rozpalając kominek. W łazience jest prysznic i wanna oraz ogrzewanie podłogowe. Posiłki trzeba przygotowywać we własnym zakresie (kuchnia w pełni wyposażona) i oczywiście możemy polecić miłe restauracyjki w okolicy - 10-15 minut samochodem. Po przyjeździe będą czekały na Was pościelone łóżka, ręczniki, podstawowe kosmetyki czyli mydło i żel pod prysznic oraz poczęstunek "niespodzianka". W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić: 506 099476 Jeszcze drobna uwaga, nawigacja nie zawsze dobrze pokazuje dojazd, proszę dzwonić przed przyjazdem, powiem jak najlepiej dojechać.

Terms and conditions of cancellation:

Ogólne zasady korzystania z Domu w Zbożu dostępne są na stronie Slowhop. Szczegółowy regulamin znajdziecie na miejscu. potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie całej kwoty. Szybka rezerwacja - nie ma możliwości zwrotu