Two unusual huts for reading books surrounded by forest - Bookworm Cabin and the artistic Artbook Cabin. A full reset in the charming village of Adelin, just 50 km from Warsaw.

Oops, this offer is past its expiry date

14-10-2021 - 15-10-2021
up to 2 persons
Here without animals please
Guest minimum age: 16 year(s)
Booking offer
Total price for stay:

425 335 PLN

Prepayment amount:

335 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

Cały dom dla Was. Drzewa, książki i święty spokój. Szczegółowe informacje wraz z instrukcją dostępu wyślemy mailem przed przyjazdem.

Terms and conditions of cancellation:

Przyjazd od 14:00 Wyjazd do 11:00 Odpowiedzi na często zadawane pytania: - W domku jest wyposażona kuchnia i wyposażona łazienka, zapewniamy także pościel i ręczniki. - Goście gotują sami, my zapewniamy sprzęty i podstawy takie jak sól, oliwa, kawa czy herbata. - Domek przeznaczony jest wyłącznie dla max. 2 osób dorosłych. Regulamin: - Niestety nie przyjmujemy zwierząt. Sprawdzaliśmy to i wiemy, że czworonogi nie czują się w tej małej przestrzeni zbyt dobrze. Prosimy też ich nie przemycać - za niezgłoszony pobyt pobieramy dopłatę 250 zł dziennie. - Żałujemy, ale nie możemy przyjąć dzieci. Sami jesteśmy rodzicami i w sumie uważamy, że to nawet dobrze - w końcu ta chatka ma służyć do odpoczynku! - Przedpłata za pobyt jest bezzwrotna. Do 21 dni przed przyjazdem istnieje możliwość zmiany terminu na inny, spośród dostępnych lub wymiany pobytu na voucher ważny do wykorzystania przez rok od wydania. Zapraszamy!