Orłowiec 17a, 57-540 Orłowiec
An atmospheric house in the Złote Mountains for 10 people and a dog. It is worth taking good trekking shoes, skis, bicycles and curiosity about the world, because there is something to visit, experience and learn.

Oops, this offer is past its expiry date

25-11-2021 - 28-11-2021
up to 8 persons
We accept: small dogs, medium dogs, big dogs
key
Dzikość Orłowiec
Booking offer
Total price for stay:

2160 1960 PLN

Prepayment amount:

300 PLN

The remaining amount to pay:

1660 PLN

The offer includes:

Zapraszamy do naszego domu na wsi. Dzikość to w pełni samodzielne miejsce z wyposażoną kuchnią, 2 łazienkami, brakiem zasięgu telefonicznego ale dostępem do wifi.

Terms and conditions of cancellation:

Na terenie dzikości obowiązuje cisza nocna od 22:00 do 6:00, zależy nam na spokoju naszych dobrych sąsiadów zarówno tych za płotem jak i tych żyjących w lesie. Bezwzględnie należy pamiętać o gaszeniu ogniska oraz grilla wodą, z ogniem nie ma żartów. Zameldowanie w Dzikości jest od godziny 14:00 ( ale jesteśmy elastyczni ) Wymeldowanie z Dzikości jest do godziny 12:00 ( zawsze można się dogadać ) Bardzo prosimy o zabranie legowiska dla pieska, misek oraz zapasu smakołyków, to są też jego wakacje :P , ze względu na różnego rodzaje alergie i dobro wspólne bardzo prosimy o przestrzeganie zakazu wchodzenia pieska do łóżek oraz na kanapy. Ewentualne szkody powstałe podczas pobytu pokrywa osoba wynajmująca. Wpłata zaliczki jest bezzwrotna ale można ją przenieść na takich samych warunkach na inny termin, jeśli nie uda się zrealizować obecnego.