Słoneczna Polana 10, 14-140 Winiec
A Masurian refuge for family holidays, located between two lakes. Cottages with a dozen attractions for children and peace of mind for parents. Here, even during the most nasty weather, it is impossible to get bored, let alone when it burns!

Oops, this offer is past its expiry date

15-01-2022 - 22-01-2022
up to 10 persons
We accept: small dogs, medium dogs, big dogs, cats
key
Domek z 3 sypialniami na piętrze
Booking offer
Total price for stay:

5290 3960 PLN

Prepayment amount:

3960 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

7 noclegów dla 10 os w ogrzewanym domku z 3 sypialniami i z salonem z kominkiem z TV (Netflix, HBO GO) oraz w pełni urządzoną kuchnią (piekarnik, zmywarka, toster, płyta indukcyjna, czajnik, filtr wody, garnki , talerze itp) oraz pralką . W cenie jest dostęp do atrakcji sportowych (rowery, narty biegowe, sanki, kijki nordic walking), placu zabaw, sali zabaw z zabawkami (ewentualne ogrzewanie sali zabaw +20 zł/dzień). W cenie również dostęp do bramek do piłki , sprzętu do badmintona, łuku z tarczą, rzutkami itp oraz prywatny grill i palenisko z koszem drewna oraz prywatne hamaki i leżaki . W cenie 1 stojak drewna do kominka oraz 1 dostęp do Sauny .

Terms and conditions of cancellation:

Oferta jest ofertą bezzwrotną. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. W przypadku wpłaty 50 % przedpłaty , kolejne 50% wpłacane jest na 7 dni przed przyjazdem na konto właściciela . W przypadku narodowej kwarantanny która zakaże przemieszczania się możemy oczywiście przesunąć termin na wspólnie uzgodniony termin w 2021 roku. Jeżeli będą obostrzenia z strony rządu co do wynajmu krótkoterminowego to wynajmujemy na umowy długoterminowe którą będą musieli Państwo podpisać , jest to umowa najmu długoterminowego z możliwością jednodniowego wypowiedzenia- umowę przesyłam na Państwa email . Aktualny Cennik Balii z jacuzzi i Sauny (domek parterowy z 1 sypialnią nr 8 i domek z 3 sypialniami na piętrze nr 10) Dodatkowo płatny jest dostęp do gorącej balii z jacuzzi (380 PLN) i sauny (180 PLN). Komplet sauna+balia: 500 PLN. Cena ta dotyczy prywatnego jednorazowego dziennego dostępu, zawiera napełnienie balii wodą i przygotowanie drewna do balii i sauny. Następnie klient sam rozpala i dokłada drewno co ok. 30 min., aby osiągnąć temperaturę 37-40 stopni w balii (ok. 3-5 h) i 70-80 stopni w saunie (ok. 1-2 h). Na bali jest instrukcja rozpalania. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego, po każdym dziennym użyciu urządzenia; balia i sauna są dezynfekowane. W razie zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności i terminu. W przypadku mrozów dostęp do bali może być niedostępny. Aktualny Cennik Balii z oświetleniem (Domek z antresolą nr 13) Dodatkowo płatny jest dostęp do gorącej balii z oświetleniem (500 PLN). Cena ta dotyczy prywatnego 2-dniowego dostępu(2 dni pod rząd), zawiera napełnienie balii wodą i przygotowanie drewna do balii i sauny. Następnie klient sam rozpala i dokłada drewno co ok. 30 min., aby osiągnąć temperaturę 37-40 stopni w balii (ok. 3-5 h) i Przy piecu bali jest instrukcja rozpalania. W razie zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności i terminu. Jest również możliwy dostęp 1 dniowy w cenie 360 zł. W przypadku mrozów dostęp do bali może być niedostępny.