Przecznica 114, 59-630 Przecznica
In the heart of the Jizera Mountains there is a clearing where busy thoughts begin a slow walk. In its center, there is an over 100-year-old house, which is also in no hurry. It has five minimalistically furnished rooms that can accommodate a total of 17 guests.

Oops, this offer is past its expiry date

18-01-2022 - 22-01-2022
up to 4 persons
We accept: small dogs, medium dogs
key
nr 5
Booking offer
Total price for stay:

1280 PLN

Prepayment amount:

380 PLN

The remaining amount to pay:

900 PLN

The offer includes:

Dzień dobry. W tym czasie możemy Państwa ugościć w wygodnym rodzinnym pokoju 4 osobowym w cenie 320zł/doba. Wszystkie pokoje dla gości znajdują się na piętrze, każdy ma swoją łazienkę + ręczniki. Serwujemy śniadania w cenie 32zł/osoby, dzieci 15zł. Śniadania nie są obowiązkowe, można zdecydować się na miejscu. W części wspólnej dla gości jest wyposażona kuchnia (bez piekarnika) i jadalnia, posiłki można przygotowywać we własnym zakresie. Jest również miejsce wypoczynkowe z fotelami i z kominkiem, trochę książek i czasopism do poczytania. W dniu przyjazdu zapraszamy od godz. 16.00-21.00. W dniu wyjazdu doba trwa do godz. 11.00. Pobieramy opłatę miejscową w wysokości 2 zł/os za dobę. Pozdrawiamy i zapraszamy zimą w Izery. Marysia i Wojtek

Terms and conditions of cancellation:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 30% przez system Slowhop. Płatność gotówką lub bonem turystycznym na miejscu w dniu przyjazdu. Zasady anulacji pobytu: W sytuacji skrócenia zaplanowanego pobytu (przed przyjazdem lub w trakcie), nie zwracamy kwoty za niewykorzystane dni.