Letnia 16, 83-047 Częstocin
Intimate elegance by the lake, among the Kashubian hills. For families and retreat seekers. With a unique all-year-round swimming pool, sauna overlooking the forest. Near the Tri-City.

Oops, this offer is past its expiry date

23-06-2022 - 26-06-2022
up to 4 persons
Here without animals please
key
Apartament Bocianie Gniazdo
Booking offer
Total price for stay:

3000 2800 PLN

Prepayment amount:

1400 PLN

The remaining amount to pay:

1400 PLN

The offer includes:

Apartament Bocianie Gniazdo to dwie oddzielne sypialnie, połączone ze sobą łazienką z balkonem i wanną. Ma widok na okolicę i położone w dolinie jezioro. Cena zawiera śniadania oraz dostęp do SPA

Terms and conditions of cancellation:

W przypadku rezygnacji na 30 dni przed terminem zaliczka jest zwracana lub można przesunąć termin pobytu. Anulacja pobytu w późniejszym terminie - zaliczka przepada. Wpłata pozostałych 50% gotówką lub kartą na miejscu lub przelewem przed przybyciem. Honorujemy Polski BON TURYSTYCZNY. W przypadku chęci wystawienia faktury VAT, bardzo prosimy o taką informację przed dokonaniem płatności. W pokojach i apartamentach znajdą Państwo ręczniki kąpielowe, szlafroki, ręczniki do spa, suszarkę, czajnik, lodówkę. W salonie można znaleźć szeroki wybór książek i gier planszowych oraz zabawki dla dzieci. W pokojach i częściach wspólnych jest wifi , a w pokojach tv z dostępem do programów telewizyjnych oraz Internetu, w tym do netflixu, jeśli posiadają Państwo konto. W stałej ofercie mamy wspaniałą opiekę naszego personelu. Do dyspozycji gości mamy rowery oraz kajaki. Obok siedliska przebiegają oznakowane malownicze szlaki rowerowe, a zimą sporty zimowe na pobliskich stokach (Przywidz, Trzepowo, i nieco dalej Wieżyca) . Śniadania serwujemy miedzy godz. 8.30 a 11.00. Można zamówić też obiady w cenie 75 zł od osoby dorosłej (dzieci do 12 lat 40 zł). Obiady serwujemy między 15.00 a 17.00. Serwujemy też kolacje między 18.00 a 20.00 (cena 40 zł, dzieci do 12 lat 25 zł). W przypadku chęci skorzystania, prosimy o informację minimum 3 dni przed przyjazdem. Basen i sala cardio są czynne w godz. od 8 do 21. Sauna od 18-21. Na miejscu można skorzystać z masaży oraz zajęć z trenerem personalnym, po wcześniejszej rezerwacji. Basen udostępniamy indywidualnie - komfortowo i bezpiecznie. Doba hotelowa zaczyna się u nas o godz. 15, kończy o 11.