Save See photos

Kobiecy Weekend Szczęścia 6 - 9 czerwca

Translated automatically with Google Translate

Wyobraź sobie dzień, który kończysz słowami – to właśnie jest szczęście! Dla mnie taki dzień powinien być wypełniony naturą, cudownym towarzystwem, pysznym jedzeniem, poznawaniem nowych rzeczy, a także ruchem. Chciałabym zaproponować Wam wyjazd, który aż pęka w szwach od dopieszczania siebie.

Jedziemy już 6 - 9 czerwca. A co nas tak rozpieści?

- zatrzymujemy się w jednym z najpiękniejszych miejsc w których w życiu byłam – Kolonii Mazurskiej Mierki (jest to idylliczny domek znajdujący się pośrodku lasu, nieopodal sporego jeziora z nie zatłoczoną plażą)
- system ćwiczeń wprowadzających w dobry nastrój. Mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch, ale jest też ciało człowieka szczęśliwego. Sekwencje, które będziemy robić sprawią, że poczujemy się lepiej. Fizycznie i psychicznie!
- wspólne gotowanie – nasz szef kuchni poprowadzi dla nas warsztaty gotowania. Skupimy się na kuchni wegetariańskiej, a wisienką na torcie będzie nauka wypieków słodkości na niedzielne, leniwe śniadanie
- jedzenie – gdy akurat nie będziemy same przygotowywać swoich dań na warsztatach to przygotuje je dla nas nasz szef kuchni, który uraczy nas specjalnie skomponowanym menu – opowie o serwowanych daniach, zdradzi tajniki ich powstawania
- warsztaty zielarskie – dowiemy się jak poprawić sobie nastrój ziołami oraz dostępnymi przyprawami. Nauczymy się także jak minimalizować przyjmowanie farmaceutyków na rzecz leczniczych roślin

Monika Sierpińska

Hi, I'm Monika. I made it. Just try it out of love. Love to live, survive, people. Just try this project that was created out of passion and ideals. His deepest assumption is to give women beautiful experiences. I have always had the conviction that the world is a fascinating place. On my way I met many inspiring people with amazing passions. I have always wanted to feed them with the joy of life and asked hundreds of questions: "but tell me how it is to surf, what does it feel like", "what do you feel when you climb", "what is so beautiful to see in painting", but also "I ask! Let me try "," show how it's done ".

I thought that there are certainly more people who would like to do something good with their time. I assumed that something great would be the opportunity to try new things - so that you do not have to sign up for a six-month course and take care of the next days of the week, but leave for one, casual and joyful weekend. That's how the idea for Just try - weekend getaways for...
women was created. Things I've always dreamed about. I decided that every weekend I would sift through the thought: "how would you want this perfect weekend to look like". So I do things that I strongly believe are good - I choose leaders who are not only the best professionals, but are also humanly nice, I decide on beautiful locations, and I choose accommodation where people just relax - comfortable and pampered by the owners themselves, in which the host will come and tell you that the zucchini you just eat comes from your own organic growing and surely you like everything. more

Ucztujemy! Rozpieszcza nas osobiście szef kuchni
Ćwiczymy gimnastykę szczęścia
Mamy warsztaty gotowania
Rozkoszujemy się! Cudownym miejscem, naturą, towarzystwem, życiem
Uczymy się zielarstwa

Location

 • By the lake
 • In / At the edge of the forest

Type of accommodation

 • Rooms and apartments

Board

 • Breakfast included
 • Full board

Facilities

 • Nearby the water
 • Parking
 • Internet
 • Near the woods
 • Close to attractions
 • Pet friendly
 • No neighbors
 • Bicycles
 • The host on site
 • Place for a bonfire or barbecue
 • Kayaks
 • Fireplace
 • Private bathroom
 • Flexible arrival / departure times
 • Horse Riding
 • Animals on site
 • Double bed
 • Unique view from the window

Program

Zaczynamy w czwartek po południu (nie musisz brać urlopu na ten dzień), a kończymy w niedzielę po południu. Każdy dzień jest wypełniony aktywnościami od rana do wieczora! Aż po brzegi. Codziennie zaczynamy od porannej gimnastyki szczęścia, by płynnie przejść do dnia przeplatanego ucztowaniem, ćwiczeniem,... gotowaniem i delektowaniem się okolicą.

Nasze codzienne aktywności:

Gimnastyka szczęścia – autorski program ćwiczeń mający na celu przywrócenie równowagi w ciele. Pomyśl sobie o momencie w którym aż rozpiera Cię szczęście. Jak wtedy ułożone jest Twoje ciało, jak pracują mięśnie, jak wygląda sylwetka? Okazuje się, że to właśnie jest naturalnie osiągnięta zdrowa pozycja ciała. A można odwrócić ten schemat. Wyćwiczyć pozycję szczęśliwego człowieka i poczekać na to co się stanie z umysłem. Poprawa nastroju gwarantowana, sylwetki również!

Warsztaty kulinarne – poznamy tajniki gotowania szefów kuchni. W planach warsztat podkręconej kuchni wegetariańskiej, zielonej kuchni oraz kuchni molekularnej. Po warsztacie – wspólna uczta!

Szczęśliwe poranki czyli gimnastyka na dobre rozpoczęcie dnia – będzie to sesja na świeżym powietrzu (chyba, że pogoda nie pozwoli), dotleniająca, delikatnie rozciągająca oraz ustawiająca prawidłową pozycję ciała na cały dzień (tak, tak – żebyśmy już cały dzień chodziły sobie prosto).

Śniadania – na ganku lub na trawie w formie pikniku. Lekkie i zdrowe. Serwowane przez naszego szefa kuchni. Do śniadania serwowane herbatki ziołowe z lokalnych ziółek! Oj można już poczuć rozkosz, że życie jest piękne!

Uczty – serwowane przez naszego szefa kuchni. Usłyszymy opowieść o powstawaniu naszych dań, ich historię, sposób przygotowywania. Jemy oczywiście na świeżym powietrzu (roboczo nazywamy to „zrobimy im Makłowicza”).
more

Where will I sleep?

Zatrzymujemy się na trzy noce w Kolonii Mazurskiej Mierki. Czyli magicznym miejscu w środku lasu, nieopodal jeziora, gdzie po prostu szczęście zamieszkało sobie już na stałe.

Do naszej dyspozycji jest caluśkie to cudowne miejsce. Razem z gankiem, salonem z kominkiem i malowniczym ogrodem. Śpimy w eleganckich...
pokojach, każdy wyposażony jest w oddzielną łazienkę. more

What will I eat?

Dobre pytanie! Bo aż się palę, żeby opisać :)
Ten wyjazd to wręcz celebrowanie własnych kubków smakowych. Dopieszczamy je od rana do wieczora. Zabieramy ze sobą na wyjazd szefa kuchni Michała Muśnickiego, który na codzień popisuje się w warszawskich, eleganckich restauracjach. Teraz będzie miał okazję...
sprawić, że zamrowi nas z rozkoszy na łonie natury.

Zaczynamy oczywiście od śniadań. Powolnych, na ganeczku czy na trawie. W planie mamy codzienne warsztaty kulinarne podczas których wspólnie zgłębiamy tajniki kuchni wegetariańskiej, molekularnej, poznajemy kuchenne sztuczki magiczne. Gdy akurat uczty nie ugotujemy sobie same to będzie nam ją serwował szef kuchni - z opowieścią (my to sobie roboczo nazwaliśmy - "zrobimy im Makłowicza").
more

How will I be entertained?

Plan wypełniony jest aktywnościami aż po brzegi - gimnastyka szczęścia, warsztaty kulinarne, ucztowanie, spacery/bieganie/kąpiele. Ale jeśli masz chęć się ponudzić - proszę bardzo! Rozłożymy Ci kocyk przed domkiem i sobie spokojnie poleżysz. Przecież masz być szczęśliwa :)

What's for children?

Niestety nie mamy przewidzianych atrakcji dla dzieci. Może któregoś dnia uda się stworzyć weekend dla mamy z dzieckiem. Kto wie...

Amenities

 • Towels
 • Bedding
 • Kettle
 • Balcony, terrace
 • No TV set

Price


Cena wynosi 890 zł.

Payment and booking conditions

W celu zarezerwowania miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł, reszta płatna przelewem na dwa tygodnie przed wyjazdem.

Place rules

Payment and booking conditions

W celu zarezerwowania miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł, reszta płatna przelewem na dwa tygodnie przed wyjazdem.

 • Online transfer
Address
 • Mierki 61B
 • 11-015 Olsztynek

Opinions