Save See photos

Studio Pół na Pół

Translated automatically with Google Translate

Wszyscy wiemy jak wygląda większość sal weselnych w mieście. To najczęściej prestiżowe, pełne przepychu hotele, restauracje, gdzie przychodzą inni goście czy domy weselne, które pamiętają czasy PRL-u z ledowymi światłami, świecącymi obrusami i śliskimi podłogami. Jeśli chcecie miejsce bardziej klimatyczne, w stylu retro czy boho to musicie szukać poza miastem, gdzie trzeba zorganizować wspólny transport, noclegi, a i tak sporo osób może nie przyjechać, bo to za daleko.

I tu właśnie do akcji wchodzimy my. Po własnym weselu zauważyliśmy, że nie ma takich miejsc w Warszawie, które łączą możliwość klimatycznego wesela w centrum miasta. Tak właśnie powstało Pół na Pół, które mieści się w wyremontowanych ruinach carskiego fortu, w sercu Mokotowa i otacza je niepowtarzalny zielony teren. Zorganizujecie tu niezapomniane przyjęcie weselne i ślub w plenerze oraz inne wydarzenia. Będzie intymnie, klimatycznie, bez nadęcia i tak, jak sobie wymarzycie.

Zapraszamy do nas, gdzie przy pysznej, świeżej kawie z lokalnej palarni, słodzonej miodem z fortowej pasieki omówimy pomysł na Twoją imprezę.

Ania i Andrzej

First of all, we have the great pleasure of organizing parties and participating in important events in the lives of our clients. We don't come from the event industry ourselves, although in the past we used to organize celebrations for one of the former Polish presidents :) We like working with business, where the requirements are very precise, as well as implementing crazy ideas at private events - each event is a separate adventure for us . We have learned this by organizing many events over the last three years, and to make a wedding in two weeks, we've also happened.
In Half and Half we found our place in the world ... you can discover it with us!
160 m2 podzielonych na 2 bliźniacze sale, gdzie pomieścimy do 120 osób
pomożemy w organizacji całej imprezy od a do z
na tyłach mamy magiczną łąkę idealną do plenerowego ślubu
kameralny i zielony klimat w Warszawie
zorgnizujecie u nas wesele, imprezę, mini koncert czy warsztaty
oryginalne wnętrza dawnej prochowni i zadaszony taras

Location

  • In the city

Facilities

  • Parking
  • Internet
  • Animations for children

Program

Pól na Pół to 160m2, które podzieliliśmy dwie bliźniacze sale, dodaliśmy do nich zaplecze sanitarne i cateringowe i wyszło nam całkiem fajne miejsce, w którym możecie zorganizować różne imprezy. Dodatkowo mamy tutaj szybkie, symetryczne łącze internetowe, nagłośnienie, rzutnik, ekran oraz infrastrukturę... konferencyjną, więc urządzicie tu nie tylko wesele, ale i imprezy rodzinne, kameralne spotkanie firmowe, warsztaty, koncert czy wystawę.

Nasze sale są urządzone prosto i w jasnej kolorystyce, głównie bieli,bez zbędnych dodatków, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni, tak by pasowała do Waszego pomysłu i charakteru wydarzenia. Jeśli chcecie mieć uroczystość zasiadaną - pomieścimy do 120 osób, a jeśli wolicie nowoczesne wesele w stylu koktajlowym - zaproście nawet 150 osób.

Plan jest taki, że siadamy wspólnie przy kawie, Wy przedstawiacie nam swoją wizję i w sumie na tym kończy się Wasza praca. My od razu zakasujemy rękawy i zabieramy się za realizację tej wizji. Zajmiemy się cateringiem, oświetleniem, nagłośnieniem, obsługą foto/video i wszystkim co potrzeba. Nie boimy się ambitnych i niestandardowych wyzwań.
more

Where will I sleep?

Jesteśmy na Mokotowie, w Warszawie, więc po imprezie każdy może szybko i łatwo wrócić do swojego domu i tam odespać zarwaną noc. Nie musicie martwić się o organizację wspólnego transportu ani wynajmować pokoi w hotelach. Jeśli jednak zaprosicie krewnych z Lubuskiego albo Podkarpacia, 3 km od nas znajduje... się najbliższy hotel - Sound Garden Hotel, gdzie będą mogli przespać się przed powrotem. more

What will I eat?

Tutaj wszystko zależy od Was. Może być kuchnia domowa, nowoczesna, molekularna, włoska, azjatycka albo taka, jaka akurat wpadnie Wam do głowy. Menu ustalamy z parą młodą lub organizatorem i sami dobieramy odpowiedni catering.

How will I be entertained?

Skoro impreza, to raczej nie ma miejsca na nudę. Można rozmawiać przy stole, tańczyć do muzyki puszczanej przez DJ'a, zamówić drinka czy wyjść na zewnątrz i zrelaksować się w ogrodzie albo zjeść coś z grilla.

What's for children?

Dzieciaki zachwycone będą animacjami, które możemy dla nich zorganizować. Zawsze też mogą wyjść do naszego ogrodu i tam uskuteczniać harcowanie.

Amenities

  • Air conditioning

Price

cena
Studio Pół na Pół 5000 zł netto
Łąka 1500 zł netto
Studio Jedna/Trzecia 3000 zł netto

Payment and booking conditions

Marzysz o ślubie lub imprezie w dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu? Napisz do nas: ania@polnapol.com.pl lub andrzej@polnapol.com.pl​ albo zadzwoń: +48 602 519 135 lub +48 608 527 944.

Place rules

Payment and booking conditions

Marzysz o ślubie lub imprezie w dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu? Napisz do nas: ania@polnapol.com.pl lub andrzej@polnapol.com.pl​ albo zadzwoń: +48 602 519 135 lub +48 608 527 944.

  • Online transfer
Address
  • Racławicka 99
  • 02-634 Warszawa

Opinions