Save See photos
Available dates

Warsztaty Snycerskie

Translated automatically with Google Translate

Warsztaty odbędą się w najpiękniejszych okolicznościach przyrody i w zasadzie jedynych słusznych dla snycerstwa bo w Beskidzie Niskim na Łemkowszczyźnie. Poprowadzi je Mistrz Tradycji Bogdan Kareł, który rzeźbi w drewnie od ponad 30 lat i chętnie podzieli się z Wami tym pięknym rzemiosłem. Ugościmy Was w 90-letniej drewnianej chacie, w Nasza Polana, gdzie żyje prawdziwa atmosfera do praktykowania tego rzemiosła. Nakarmimy Was lokalnymi, zdrowymi produktami. Bogdan opowie niejedną i nie dwie piękne historie, opowie o rzemiośle, o praktycznych zasadach, o snycerskim BHP.

Marlena i Paweł

On - fotograf, rowerzysta, widzi potencjał w starych rzeczach i potrafi zrobić z nich prawdziwe arcydzieła. Ja - miłośniczka przygód, dbająca o dobrą strawę, kochająca książki, zwierzęta i przechadzki po beskidzkich lasach. Spotkaliśmy się na pewnym etapie życia, który jasno sugerował wyprowadzkę na wieś. Długa droga była przed nami, wiele kłód do przerzucenia, ale warto było. Ani się obejrzeliśmy i dziś... oboje każdego dnia delektujemy się naszym wiejskim życiem. Prowadzimy Dom Gościnny Nasza Polana. Chcesz pomieszkać w naszym świecie? Zapraszamy!

Program

Podczas 3 dni warsztatów wykonacie 1 lub 2 prace, w zależności od umiejętności i zaangażowania.

Termin: 28-30 czerwca 2019
Rozpoczęcie warsztatów w piątek 28 czerwca o godzinie 15:00, koniec w niedzielę 30 czerwca ok 13:00-14:00.
Miejsce: Nasza Polana, zakwaterowanie w pokojach 1, 4 lub 5 osobowych.
Cena:...
520 pln
Cena zawiera noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje - kuchnia wegetariańska), udostępnienie narzędzi, drewno do wykonania prac oraz prowadzenie zajęć.
Uczestnicy zabierają ze sobą do domu wykonane prace.

Serdecznie zapraszamy!
more

Where will I sleep?

90-letnia drewniana chata będzie miejscem Twego snu, wypoczynku ale i pracy warsztatowej. Pokoje są wykonane przez samych gospodarzy. Wystrój wnętrz to ważny element tego dzieła. W pokojach naszopolanowych czujesz relaks i spokój. Ściany wykonane z gliny sprawiają, że oddech staje się głębszy, energia... odpowiednia a Twoje emocje wyciszają się. more

What will I eat?

Wegetariańskie posiłki dodadzą Ci energii do działania.
Wykonujemy je z lokalnych produktów. Mamy własne kury, które codziennie znoszą świeże jaja a nasza sąsiadka zaopatruje nas w pyszny z ser z mleka od krów, które wypasają się na okolicznych łąkach.

How will I be entertained?

Nie wiemy co to znaczy nuda.
U nas można włóczyć się po okolicznych łąkach i lasach, zbierać zioła a jesienią grzyby. Można czytać bez końca. Dogo i kototerapia są zawsze w zasięgu Waszej ręki. Dla osób medytujących są tu warunki idealne.
Potrzebujecie czegoś więcej?
Śpiew ptaków to codzienny koncert...
dla wszystkich Was. Czasem zabrzęczy mucha... :-) more

What's for children?

W tych warsztatach nie przewidujemy możliwości uczestnictwa dzieci. Z dziećmi zapraszamy innym razem.

Video

Price


520 pln/os.

Payment and booking conditions

520 pln

W cenie zawarty jest koszt warsztatów, noclegi, wyżywienie a wszystkie przedmioty i cuda wykonane podczas warsztatów zabieracie z sobą do domu

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztaty jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 pln.

Place rules

Payment and booking conditions

520 pln

W cenie zawarty jest koszt warsztatów, noclegi, wyżywienie a wszystkie przedmioty i cuda wykonane podczas warsztatów zabieracie z sobą do domu

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztaty jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 pln.

  • Cash on the spot
Address
  • Klimkówka, 142
  • 38-312 Ropa

How to get there?

Gościu, jeśli nie chcesz się zgubić zastosuj się w 100% do tego co piszą Gospodarze. GPS raczej wyprowadzi Cię w maliny: od strony Grybowa lub od Gorlic jedziemy drogą nr 28, w miejscowości Ropa (przy stacji Orlen) skręcamy na miejscowość Wysowa Zdrój i TUTAJ PRZESTAJEMY SŁUCHAĆ NAWIGACJI!!! jedziemy około 6-7 km prosto (uważając żeby po drodze nie skręcić na Brunary a potem nie skręcamy również na Łosie i Bielankę) i w miejscowości Klimkówka, jak dojedziecie do kościoła, który będzie po Waszej prawej stronie, trzeba jechać jeszcze kilkaset metrów wzdłuż kostki brukowej i jak tylko ona się skończy (za znakiem uwaga na dzikie zwierzęta, a przed znakiem ograniczenie prędkości do 60 km/h) od razu skręcamy w prawo i mkniemy asfaltem ostro pod górę. Jedziemy około 1 km przez las i jak las się skończy skręcamy ostro w lewo. Wtedy jeszcze kawałek asfaltem i pierwszy drewniany dom w sadzie po prawej stronie jest nasz. Brzmi to nieco skomplikowanie ale zapewniam, że traficie bez problemów. W razie kłopotów proszę dzwonić 730 410 604. Niezastosowanie się do powyższych instrukcji dojazdowych, grozi nawet urwaniem miski olejowej.

Opinions