SurfCampers (Hiszpania i Portugalia) - review

5

Zdecydowanie polecamy! To była nasza pierwsza wycieczka campervanem i na pewna nie ostatnia 😀 Zabudowa samochodu jest dobrze przemyślana, jest wyposażony w niezbędne rzeczy a nieduże wymiary auta bardzo ułatwiły parkowanie. Minusem jest bardzo duze i wygodne lozko, które skutecznie utrudnia wczesne wstawanie😜 Sam kontakt z Przemkiem bezproblemowy, w razie wątpliwości zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc. Andaluzja jest bardzo dobrym miejscem do spróbowania tego typu podróżowania i na pewno tam wrocimy!


5

W vanie od Magdy i Przemka z SurfCampers spędziliśmy tydzień podróżując po Iberyjskim wybrzeżu. Będziemy baaardzo pozytywnie spędzać ten czas i na koniec zrobiło nam się smutno oddając auto. Wszystko jest w nim skrojone na wymiar i hulało bez większych problemów (prócz małych niedogodności). Bardzo przydatna jest udostępniona mapka, która zdecydowanie ułatwia podróż nawet jeśli bieżącą sytuacja jest inna (np. brak dzikich miejsc do kamperowania w Portugalii od tego roku). Cudownie jest budzić się wpatrując w wschód słońca i gotować kolację przy zachodzie. Ogromnym plusem jest kontakt z Przemkiem, który bardzo pozytywnie nas nastroił na początku i mogliśmy w każdej chwili na niego liczyć - gracias amigo!


5

Jestem świeżo po tygodniu spędzonym w Andaluzji w vanie od Magdy i Przemka. Jestem niesamowicie zadowolona i wciąż pod wrażeniem, jak auto jest dostosowane do wygód, dobrze wyposażone i przemyślane. Magda i Przemek są niesamowicie sympatyczni i kontaktowi i dzięki ich podpowiedziom spędziliśmy jeden z fajniejszych urlopów w życiu. Polecam wszystkim spanie na dziko w Hiszpanii i autko od SurfCampers. Ja na pewno skorzystam z ich oferty ponownie. Simply the best!


Characters left 5000