DOM GÓRY LAS - azyl dla dorosłych - review

5

Wspaniała baza wypadowa na wędrówki szlakami, ale także super miejsce na wypoczynek na hamaku w ogrodzie albo na balkonie. Wspólna przestrzeń schludna i dobrze zagospodarowana, w kuchni wszystko czego potrzeba. Spokojna okolica pozwala na relaks i regeneracje sił. Pozdrawiamy :)


5

Piękny dom w cichej okolicy, nie słychać nic poza śpiewem ptaków. Super, nieprzesadzony design. Pokój czyściutki i funkcjonalny. W pełni wyposażona, wspólna kuchnia, idealna na wieczorne posiadówki. Pani Gospodarz bardzo miła i pomocna. Na 100% wrócimy! 💚


5

Przepiękne miejsce w super okolicy. Domek urządzony w świetnym stylu, gdzie można poczuć się jak w domu. Pokoje bez zarzutu, a kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne rzeczy. Miejsce godne polecenia. ❤️

Host: Marlena
2021-06-09

💚💚💚💚💚💚💚💚


5

Zarówno pokój, jak i wspólna przestrzeń zostały ślicznie urządzone. Można wypocząć w ogrodzie, albo na balkonie. W domu panuje leśny klimat. To idealne miejsce na weekendowy reset lub na dłuższy pobyt. Udało nam się spędzić naprawdę miły, spokojny i relaksujący czas. Aż szkoda było wyjeżdżać. Mam nadzieję, że jeszcze odwiedzimy to miejsce :)

Host: Marlena
2021-06-01

Jest nam szalenie miło! 😀 Czekamy na kolejne odwiedziny. 🙂🌲🌲🌲🌲


5

Przepiękne miejsce, bardzo fajnie urządzone i w dobrej lokalizacji. Czyściutko i jak w domu. Na pewno jeszcze tu wrócimy! 🥰

Host: Marlena
2021-06-01

Dziękujemy. 💚 Zapraszamy serdecznie! 😀


5

Wszystko super, miejsce pięknie urządzone. Znajduje się blisko centrum Karpacza a jednocześnie spokojne i ciche z kawałkiem zieleni, gdzie można odpocząć. Bardzo przyjemnie spędziliśmy czas i chętnie tu wrócę.

Host: Marlena
2021-06-01

Cieszymy się niezmiernie! 🤩🤩🤩 Zapraszamy 🙂


5

Wspaniałe, piękne miejsce na relaks i wypoczynek! Piękne, czyste pokoje i niesamowicie wyposażona kuchnia. Człowiek czuje się jak u siebie w domu :) dziękujemy za gościnę!

Host: Marlena
2021-06-01

To my dziękujemy za odwiedziny w naszym DOMU. 😊 Pozdrowienia 💚


5

Cudowne miejsce, klimatyczne, przestrzeń wspólna pomaga naintegracje, np. wieczorny seans filmowy, taraz na którym można zjeśc posilkek w pełnym słońcu :) pokoje czysciutkie bez zarzutów , spokojna dzielnica. Panuje bardzomiła atmosfera, idealne miejsce na relaks. :)

Host: Marlena
2021-05-11

Dziękujemy za miłe słowa 🤩🤩🤩 pozdrawiamy 🙃


5

Od rezerwacji, poprzez przyjazd, a także odjazd: wszystko było perfekcyjne. Największym atutem domu jest wspólna przestrzeń: niby wspólna, a jednak pozwalająca na intymność i znalezienie własnego, niewidocznego kąta. Świetny balkon przy pokoju (choć pogoda nie sprzyjała na korzystanie z niego). Bardzo wygodna, funkcjonalna kuchnia do przygotowywania posiłków. Wielki plus za zwracanie uwagi na ekologię!

Host: Marlena
2021-04-21

Bardzo jest nam miło 🥰🥰🥰🥰🥰


Characters left 5000