Kimura Glamping - review

5

Wyjątkowe miejsce …można opisać tylko jak raj na ziemi . Cisza ,spokój i natura. Mnóstwo roślin , bardzo zadbany ogród. Serdecznie polecam


5

Leśny raj <3 Gdyby pogoda była lepsza to chciałabym zostać dłużej. Skorzystałam z bani, którą polecam. Woda jest przyjemnie gorąca. Mile byłam zaskoczona brakiem komarów. Farelka w namiocie wystarczająco dogrzewa. Jedynie Pani, która nas zameldowała i oprowadziła robi mało pozytywne wrażenie. Jeśli nie słucha się narzekania to mimo chłodnego i deszczowego dnia można cieszyć się pobytem. Musisz chociaż raz w życiu spędzić chociaż jedną dobę w tym miejscu.


4

Urocze miejsce - światła, zieleń. Dbałość o szczegóły - porzucone pianino w lesie, wiszące klucze na drzewie, łapacze snów, magiczny las przy wejściu. Cisza. Relaks - gorąca beczka w ogrodzie. Smaczne śniadania i możliwość zamówienia jedzenia z dostawą. Oraz nowe przyjaźnie - pies, Zula, który spał w naszym namiocie, żeby dotrzymać towarzystwa;) Będziemy polecać dalej!


5

Niesamowite miejsce, zdjęcia absolutnie tego nie oddają. Pięknie utrzymany ogród, świetne namioty, cisza, intymność. Polecam gorąco!


Characters left 5000