Korniłowiczówka - review

5

Piękna, oryginalna przestrzeń, gdzie zaplanowany jest każdy detal. Dom jest bardzo przestrzenny i funkcjonalny, wyposażony w świetnej jakości i wizualnie piękne meble, wszystko zaprojektowane w spójnym stylu. Przestrzeń jest czysta i zadbana, nowe ręczniki i świetnej jakości pościel. Wszystko na przyjazd gości jest dograne na tip top - nawet przygotowane i poukładane drewno na ognisko. Czuliśmy się jak u siebie. Z gospodarzami jest świetny i sympatyczny kontakt. POLECAMY BARDZO! NAJLEPSZA OPCJA W ZAKOPANEM!


5

Bardzo polecamy! Piękny dom z niesamowitym klimatem i bardzo opiekuńczy właściciele! Świetna baza wypadowa na wycieczki po górach :)


5

Cudne klimatyczne miejsce z widokiem na Kasprowy z ogromnego ogrodu (chyba ponad 2000m!). W środku świeżutko wyremontowane, ale z zachowanym klimatem (sporo zabytkowych mebli i elementów wystroju). Naprawdę można się zakochać w Korniłowiczówce. Sypialnie i łazienki malutkie, za to salon połączony z kuchnią naprawdę spory. Byliśmy w czworo dorosłych z dwójka dzieci i było nam na codzień wygodnie.


Characters left 5000