Nature Aparthouse - focus on yourself - review

5

Gorąco polecamy . Cudowne miejsce , piękna cicha okolica . Można zapomnieć o troskach dnia codziennego. Marta i Jędrzej


5

Luksusowy domek w niesamowitym otoczeniu. Jest lepiej niż na zdjęciach, siedzenie w wannie z widokiem na paprocie i las to świetna sprawa. Co do sniadań, za 90 zł za osobę miałem wyższe oczekiwania. Dodatkowy atut to piękne szlaki turystyczne rozpoczynające się niedaleko domu.


5

Magiczne miejsce w środku lasu, cisza i spokój, a w nocy możemy obserwować sarny podchodzące pod okna. Wnętrze przepiękne, dopracowane i bardzo intymne pomimo ogromnych okien, z których roztacza się widok na las. Idealne, żeby wypocząć od zgiełku miasta i absolutnie zrelaksować.


5

Dom jest przepiękny, stylowy, wygodny. Doskonały na odpoczynek o każdej porze roku. Przekroczył nasze oczekiwania pod każdym względem. Spędziliśmy w nim tydzień w maju, naokoło zieleń, spokój, las, Zaraz za domem zaczyna się szlak turystyczny, którym mozna wędrować godzinami. Gospodarze wspaniali, mili i uczynni. Na pewno jest to miejsca do ktorego będziemy chcieli wracać.


5

Miejsce gdzie możesz odpocząć w pięknym wnętrzu, na skraju lasu. Dom dopieszczony w każdym detalu, zgrabne połączenie betonu i drewna, minimalistyczny klimat. Magiczne miejsce na odpoczynek dla 4 osobowej rodzinny. Cisza, spokój, ciepło kominka .... no i las, który zachęca do spacerów. Chwilę od domu zaczyna się szlak turystyczny, który ciągnie się przez wiele kilometrów. Bardzo polecam, na pewno dom będzie na mojej liście miejsc do których chętnie będę powracać. Co najważniejsze mój dorosły syn, a drugi dorastający również!


5

Spędziliśmy tydzień naszą 5 osobową rodziną(dzieci 2, 5, 7 lat). Dom pod względem architektury i położenia względem terenu jest wyjątkowy, nie byliśmy wcześniej w tak dopracowanym miejscu. Bardzo czyste miejsce. Okna są tutaj na wszystkie 4 strony świata:) Nie jest to typowe miejsce tzw dla dzieci: czyli nie ma pokoju zabaw czy placu zabawa dla dzieci:) ale jest to po prostu duży dom gdzie wygodnie może mieszkać 5 osobową rodziną, naszym dzieciom też się bardzo podobało! wszędzie natura na wyciągnięcie ręki. Gospodarz bardzo przyjazny i pomaga we wszystkim. Polecam spędzić tutaj czas!


Characters left 5000