ROOMTONES - Mysticloft - Warszawa - review

4

Najważniejsze, że w centrum Warszawy. Bez luksusów, ale warunki do pobytu całkiem wystarczające, nawet na dlużej. Zaskakuje pomysłowość projektanta w wykorzystaniu przestrzeni. Atmosfera poddasza rzeczywiście niezwykła i choćby dlatego warto wypróbować taką atrakcję pomieszkania "w pralni". Mankamenty to brak stołu do jadania posiłków, poza tym brak intymności (wc!),.. Chyba brak też miejsca na dłuższe zaparkowanie samochodu. Na szczęście tym razem nie byliśmy zmotoryzowani. Przydałoby się wejście na galeryjkę wieży! Są schody, a nie ma wyjścia :-( Wrócilimy zadowoleni z udanego pobytu, cały nasz program zrealizowany. Dziękujemy gospodarzom za słoneczną pogodę w końcu września :-) Polecamy wyjątkową kamienicę z wieżą! Teresa i Krzysztof


5

Miejsce, które na zdjęciach robi wrażenie, a w rzeczywistości wręcz zachwyca swoim klimatem. Samo w sobie jest atrakcją, ciche, spokojne, wprawia w poczucie, jakby w całym budynku nie było nikogo, poza nami. Idealne do odpoczynku, wyciszenia się, chwilowego odcięcia od świata. Co więcej, to miejsce, w którym nawet ceglane ściany i drewniane belki są interesujące. Miło, że właściciele podkreślają jego historię. Mieszkanie dopracowane zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym - w łazience zastajemy niezbędne kosmetyki, w kuchni wszystkie potrzebne w codziennym życiu sprzęty i akcesoria, a nawet kawę czy herbatę. Kontakt z Panem Przemkiem świetny, wszystko wyjaśnione, dogadane, niewymuszone, sprawna komunikacja, widać, że Panu zależy na zadowoleniu i wygodzie gości. Okolica również na plus, blisko sklepy, restauracje, Stare Miasto i warszawskie zaułki, w których miło pospacerować. Jednym słowem, jest to przestrzeń, którą czuje się i przeżywa, zdecydowanie warto tego doświadczyć, żeby po wyjeździe planować kolejną wizytę w tym pobudzającym wrażliwość miejscu.


5

Prawdziwa perełka na polskiej mapie noclegowej, która robi wrażenie, kiedy tylko stanie się na ulicy Kubusia Puchatka. A później jest tylko piękniej. Wspaniały design, dopracowane detale, mnóstwo talentu Właścicieli i ogrom włożonej przez nich pracy. Wnętrza, którymi można zachwycać się całymi dniami, a najchętniej miałoby ochotę się tutaj zamieszkać. I ta tajemnicza wieżyczka! A to wszystko w samym centrum Warszawy! Czego zupełnie się tutaj nie czuje, bo jest bardzo cicho i spokojnie. Poranki i wieczory zaś można godzinami spędzać przy oknie, wpatrując się w dachy Warszawy i Pałac Kultury. Ogromny plus za świetny kontakt z Przemkiem. Również tutaj powrócimy (aby w końcu poznać "kota") :)


5

Magiczne miejsce ukryte od zgiełku wielkiego miasta w samym jego centrum. Wspaniale zaadoptowane poddasze budynku z duszą. Widać serce właścicieli włożone w każdy detal tego apartamentu. Skojarzenia z loftem w Paryżu gdzie mieszkaliśmy kilka lat temu nasuwa się samoistnie. Praktycznie dwie osobne przestrzenie mieszkalne. Każda wykończona w swoim indywidualnym stylu. Świetny widok na okoliczne dachy z okien na poddaszu. Przemili właściciele. Bardzo wygodne materace co bardzo ważne po całych dniach spędzanych na mieście :) Miejsce to zajmuje od tej chwili bardzo wysoką pozycje naszych ulubionych i na pewno tutaj wrócimy :)


5

Fantastyczne miejsce w samym centrum Warszawy, ale co ważne w bardzo cichym i spokojnym zakątku z dała od zgiełku miasta. Wnętrze zjawiskowe - mega design w odremontowanej kamiennicy. Widać gołym okiem ile pracy włożyli Gospodarze aby zaadoptować poddasze-Niewiarygodne, że zadbali o każdy szczegół. Jeszcze tu powrócimy;)


Characters left 5000