Wygnanowice. Dom nad Źródłami. - review

5

Cudne miejsce i cieszę się, że byłem zimą ... choć myślę, że warto to zobaczyć w 4 porach roku, żeby obrazy w pamięci dopełniły się . Wszystko perfekcyjnie przygotowane


5

One of the most gorgeous places we have ever stayed. In the middle of nature with fantastic views. We were very thankful that we could use the fresh organic vegetables from the garden and drink the water from the spring. Amazing experience, definitely to be recommended. Anna was also a great host who made sure everything went smoothly.


5

Zdjęcia, opinie oraz wyobrażenia nie potrafią oddać uroku tego miejsca. To musicie doświadczyć samemu aby się przekonać jak wynieść odpoczynek na inny level. Unikat w PL, architektura domu oraz otoczenia robi niesamowite wrażenie, zbudowane bez kompromisów z dbałością o najmniejsze detale. Będąc na miejscu czujesz się jak milioner na emeryturze który już nic nie musi... może i robi dokładnie to na co ma ochotę. Olbrzymi, zamknięty teren, piękne i niespotykane widoki. Dom znakomicie wyposażony, jest wszystko o czym pomyślisz a nawet więcej. Właścicielka to przemiła osoba która zostawia Ci klucze od domu jak dobremu przyjacielowi i tak się czujesz :) Niesamowite!


5

Wyjątkowe miejsce. Proszę posiłkować się poniższymi komentarzami, gdyż sam nie umiem dobrać właściwych słów. Niech 'Cisza', którą tam odnaleźliśmy, dosięgnie i Was. 'Cisza' natury, ducha i umysłu, ale i ta podpisana nazwiskiem E. Kagge. Dziękujemy Wam Gospodarzom.


5

Bez wątpienia Wygnanowice to niesamowite miejsce. Wystarczy przeczytać komentarze, aby wiedzieć, że to nie jest zwykły dom. Dla mnie najważniejszą częścią tego wyjazdu była rozmowa z Panią Anią i historia tego miejsca. Pani Ania i jej rodzina byli najbardziej inspirującą częścią naszego wyjazdu. Dom jest spójny i przepięknie urządzony. Cały wyjazd zastanawialiśmy się "Kim są właściciele? Co ich inspiruje? Jak znaleźli to miejsce?". Wszystkie odpowiedzi uzyskaliśmy się po dłuższej rozmowie z właścicielką. Wspaniali, inspirujący ludzie, którzy otworzyli nam oczy na spójny i piękny minimalizm. Od momentu wyjazdu z tego miejsca, coś się zmieniło w naszym życiu. Tatarska muzyka towarzyszy nam do dziś a maoryski masaż, którego można doświadczyć to out of body experience. Życzymy sukcesów na każdej płaszczyźnie!!


5

Nie ma takiej możliwości, żeby wyobrazić sobie to miejsce. Po obejrzeniu zdjęć, filmu i przeczytaniu opisu, wiedzieliśmy, że będzie wyjątkowo! A to okazało się mało!! Jest o wiele lepiej i nie bardzo znajduję słowa, żeby się rozpisać - tego trzeba doświadczyć, poczuć, zatracić się w spokoju, przyjazności i luksusie jaki stworzyli gospodarze. Otoczenie, architektura, detal, funkcjonalność - wszystko współgra i przyczynia się do absolutnego relaksu. Wrócimy... warto 😊


5

Fantastyczne miejsce odcięte od sąsiadów. Ogromny teren, wspaniały dom i wyposażenie. Przemiła właścicielka. Miejsce ma niesamowity klimat, można odpocząć i zapomnieć o wszystkich sprawach świata zewnętrznego. Gorąco polecam.


5

Niesamowite miejsce,jesteśmy pod wielkim wrażeniem nowoczesnej architektury, tak spójnie wkomponowanej w otoczenie i uzupełniającej się nawzajem.Dom dopracowany pod każdym względem, miejsce kompletne, w którym samo przebywanie wycisza, uwrażliwia na piękno,raduje wszystkie zmysły a tym samym napełnia energią.Jeżeli szukają Państwo niestandardowego luksusu w postaci pięknego, minimalistycznego wnętrza, obcowania z cudowną naturą , samym sobą oraz kunsztem ludzkich możliwości, to jest to miejsce idealne.


5

To był ponadprzeciętny wypoczynek. Takie miejsca na wyciszenie to rzadkość . Dziękujemy p. Ani za możliwość skorzystania z perełki luksusu, możliwości obcowania z przyrodą i dodam, że chyba nie ma tam złej pory roku na odwiedziny. Jest wszystko czego potrzeba do wypoczynku. Warto czekać na swój termin. :)


5

Idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć i całkowicie odciąć się od codziennego świata. Dom w lesie, ogród, źródła w tym źródełko z pitną wodą, ognisko, grill, rower, spacery, sauna, a przede wszystkim odpoczynek wśród przyrody, śpiew ptaków i cisza - brak głośnych sąsiadów, tłumów turystów. Polecamy - spędziliśmy 4 dni w domu, który zachwyca architekturą zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, a wszystko jest otoczone przyrodą, która gwarantuje pełną prywatność. Nawet jeśli pogoda nie dopisuje to nie ma mowy o nudzie :) Potwierdzamy, że Pani Ania jest bardzo sympatyczną, pomocną osobą, która dba o urok tego miejsca i współtworzy wyjątkowy klimat. Ze swojego doświadczenia radzimy rezerwować minimum 3-4 noclegi - jeśli chce się zaznać pełnego wypoczynku fizycznego i psychicznego :)


5

Chcesz odpocząć? ✔️Zimą biegówki lub inny spacer?✔️Chcesz spędzić czas w najbardziej dopracowanym, najpiękniejszym i klimatycznym domu ever? ✔️Sauna?✔️Cisza? ✔️Ekstra widoki? ✔️Źródła do kąpieli lub picia:) ? ✔️ Tam jest wszystko. Serio. Polecam!


5

Położenie (skarpa ze źródłami na dole, które są idealne w zimowy dzień po saunie). Klimat (cisza, przestrzeń, woda, las). Dopracowanie każdego detalu (wyposażenie od rzutnika, po świeże zioła i rozmieszczenie pomieszczeń, gdzie żaden z gości nie przeszkadza sobie, gdy potrzebuje ciszy), a do tego właściciele - którzy spinają to wszystko w całość i nadają niepowtarzalny charakter (bardzo ciepłe, pomocne i miłe osoby). Jedno z niewielu w Polsce tak niepowtarzalnych miejsc. *pogoda idealnie wkomponowała się w czas pobytu - słoneczny, śnieżny weekend (marcowy)


5

Zgadzamy się i my! 4 W domu jest wszystko o czym pomyśleliśmy, czego zapomnieliśmy i na co nigdy byśmy nie wpadli. Niebywałe miejsce.......


5

mistrzostwo świata! zwiedziliśmy pół świata, ale Dom nad Zródłami to jest kosmos. Żadne zdjęcie, żadna relacja nie odda klimatu tego miejsca. Absolutny top! Dziękujemy Pani Ani za niesamowitą gościne! P.S. Posiłki od Pani Joanny równieżcoś wspaniałego. Dziękujemy!!


Characters left 5000