Skalna 12, 58-540 Karpacz
Žavingas restauruotas senas medinis namas su tikra norvegų ožka interjere, senaisiais Sudetos nudažytais baldais, idiliškais Ivano Friedricho ofortais ant sienų ir kalnų namelio dvasia kiekviename jo interjero kampe :)

Oj, tas pasiūlymas jau nebegalioja

25-07-2021 - 01-08-2021
iki 8 žmonių
Čia be gyvūnų
Rezervacijos pasiūlymas
Bendra viešnagės kaina:

5950 PLN

Išankstinio mokėjimo suma:

1785 PLN

Likusi suma apmokėjimui:

4165 PLN

Pasiūlymas apima:

Oferta Last Minute ! 🗓 Termin: 25.07.2021-01.08..2021 🧮 Kalkulacja pobytu: Cena za cały pobyt wynosi: 5.950,- zł. Cena zawiera wszystkie media: prąd, gaz, woda; kosz drewna do kominka. Na miejscu dodatkowo płatne: 0 kaucja zwrotna 500,-zł zwracana na konto bankowe do 3 dni po wyjeździe. W domu znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, 2 sypialnie (jedna - łóżko małżeńskie/ możliwość dostawki TV-DVD, druga - 2 pojedyncze łóżka możliwość dostawki), pokój dzienny z kominkiem (TV SAT-DVD) oraz 2 rozkładanymi dwu-osobowymi kanapami, 2 łazienki, wanna z hydromasażem, prysznic. Dom jest ciepły - ogrzewanie z pieca c.o.(dwufunkcyjnego) na gaz, w każdym pomieszczeniu kaloryfer z termostatem, czujka temp. w pokoju głównym. Internet bez limitu bez dodatkowych opłat. Dom swoją architekturą i wystrojem przypomina o zapomninanym duchu regionu Karkonoszy, a jego standard zapewnia komfortowy wypoczynek. Miejsca parkingowe dla 3 samochodów, do dyspozycji duży ogród, miejsce na grilowanie/ognisko, hamak. Cała posesja do wyłącznej dyspozycji i samodzielnego korzystania przez jej Gości. Okolica idealna na spacery, za domem las i Karkonoski Park Krajobrazowy, jednocześnie 5min spacerem do głównej ulicy 3 Maja. Serdecznie zapraszamy! 🙂 Willa Tyrolczyk


Nuostatos ir anuliavimo sąlygos:

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem dokonania uzgodnionej wcześniej rezerwacji terminu pobytu i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z pobytu. W przypadku skrócenia pobytu objętego rezerwacją należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.