Monika i Grzegorz

+48 727 619 260

Generała Józefa Chłopickiego 5, 31-525 Kraków
Krokuvos senajame Wesoła rajone, vos už 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Turgaus aikštės, turime jums prieškario vilą. Čia už gerą dizainą, kavą ir lėtai judančią didmiesčio atmosferą!

Minutėlė! Šeimininkas laikinai sustabdė šį pasiūlymą.

29-07-2021 - 01-08-2021
iki 2 žmonių
Priimame: maži šunys
Mažiausias svečių amžius: 14 metų
Rezervacijos pasiūlymas
Bendra viešnagės kaina:

747 498 PLN

Išankstinio mokėjimo suma:

149 PLN

Likusi suma apmokėjimui:

349 PLN

Pasiūlymas apima:

Niespieszny city break w Krakowie? Czeka na Ciebie 3-dobowy pobyt w jednym z naszych komfortowych apartamentów. Z rana przywita cię dzbanek aromatycznego przelewu, a wieczorny relaks zapewni kinowa projekcja z rzutnika. Wesoła usytuowana jest zaledwie 15 minut spacerem od Rynku Głównego, jesteś w samym centrum miasta! Entuzjaści turystyki rowerowej skorzystają z naszych retro rowerów i poczują się jak prawdziwi lokalsi. Z Wesołej na Rynek Główny prowadzi bezpośrednia ścieżka rowerowa. Smakosze odkrywać będą miasto z perspektywy Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 i zrobią zakupy na najstarszym targowisku Krakowa - Starym Kleparzu. Miłośnicy kultury zachwycą się spektaklem w pobliskiej Operze Krakowskiej (odległość 400 metrów) i zachłysną się niezliczoną ilością krakowskich muzeów, docierając aż do Muzeum PRL-u w pięknej Nowej Hucie. Spragnieni zieleni zaszyją się w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (odległość 500 metrów). Na życzenie przygotujemy dla Ciebie paczkę śniadaniową z lokalnego targowiska. Zapraszamy do Wesołej na city break totalnie w duchu slow!

Nuostatos ir anuliavimo sąlygos:

Jesteśmy azylem dla dorosłych. Za dorosłych uważamy młodzież, która ukończyła 14 lat. Akceptujemy małe psy. Pamiętaj o wymeldowaniu do godziny 10, daj nam czas przygotować się na następnych gości :) Zamelduj się od godziny 16:00 do 18:00. Jeśli planujesz zameldowanie po godzinie 18 prosimy tylko o informację. Możliwość zameldowania również w godzinach nocnych. Oferta jest bezzwrotna. W przypadku rezygnacji z pobytu w wybranym terminie istnieje możliwość przeniesienia bezzwrotnego zadatku na inny wspólnie uzgodniony termin. Pozdrawiam ciepło Monika w Wesołej