Śniadowo 34, 11-700 Śniadowo (gmina Mrągowo)
Namas Śniadowo mieste, 1000 ežerų krašte, su langais su vaizdu į mišką. Ramybė ne tik varde, bet ir po ranka pasiekiama Mozūrijos gamta. Patogus 8 žmonėms, jaukus poilsiui dviems.

Oj, tas pasiūlymas jau nebegalioja

27-10-2021 - 30-10-2021
iki 2 žmonių
Čia be gyvūnų
key
Okno na spokój - dom na wyłączność
Rezervacijos pasiūlymas
Bendra viešnagės kaina:

1650 1500 PLN

Išankstinio mokėjimo suma:

1500 PLN

Likusi suma apmokėjimui:

0 PLN

Pasiūlymas apima:

Masz ochotę na urlop w środku tygodnia lub pracę zdalną przy kominku z widokiem na las? Zapraszamy Oferta obejmuje wynajem całego domu na wyłączność na 3 doby - dla 2 osób. Dom ma 112 m 2, perfekcyjnie wyposażoną kuchnią, saunę fińską i salon z ogromną kanapą i kominkiem oraz z tarasem z widokiem na las. Dom stoi na sporej posesji, na polanie. Do jeziora Juksty jest ok 300 metrów. Wieś jest spokojna, a okolica oferuje sporo tras rowerowych lub spacerowych. Cena obejmuje także sprzątanie końcowe, polana do grilla, korzystanie z sauny i wszystkiego, co się w domu znajduje. Po przyjedzie będą czekały pościelone łóżka, ręczniki. Kosmetyki przywieźcie proszę ze sobą. Nie gościmy zwierzaków. Jeśli interesuje Cię pobyt dla innej liczby osób, lub na pobyt o nieco innym terminie - daj proszę znać wiadomości - przygotujemy indywidualną wycenę/ofertę.

Nuostatos ir anuliavimo sąlygos:

Rezerwację będziemy traktować jako potwierdzoną po wpłacie zadatku. Dokonanie rezerwacji poprzez przelew jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją zasad rezerwacji i pobytu opisanych w regulaminie dostępnym tutaj: regulamin.oknonaspokoj.pl WARUNKI związane z COVID: W PRZYPADKU CAŁKOWITEGO LOCKDOWNU, "NARODOWEJ KWARANTANNY" LUB ODGÓRNEGO ZAKAZU PRZEMIESZCZENIA SIĘ - ZWRACAMY CAŁY ZADATEK, BEZ DODATKOWYCH WARUNKÓW I BEZ ZWŁOKI.