Wronka 36, 11-500 Giżycko
Namas, kuris kabo pasėliuose, Mozūrų lauko viduryje. Turime jaukią poilsio zoną 6 žmonėms, nepaprastai tamsų dangų, karves kaimynams ir kilometrą iki ežero.

Oj, tas pasiūlymas jau nebegalioja

18-10-2021 - 21-10-2021
iki 6 žmonių
Priimame: maži šunys, vidutiniai šunys, dideli šunys, katinai
key
Dom w zbożu
Rezervacijos pasiūlymas
Bendra viešnagės kaina:

2250 1750 PLN

Išankstinio mokėjimo suma:

1750 PLN

Likusi suma apmokėjimui:

0 PLN

Pasiūlymas apima:

Witam serdecznie! Termin jest wolny więc zapraszamy!! W cenie Dom w Zbożu na wyłączność ze wszystkim co się w nim znajduje. Dom jest wyposażony w klimatyzację, która jest jednocześnie ogrzewaniem, a można się też ogrzać rozpalając kominek. W łazience jest prysznic i wanna oraz ogrzewanie podłogowe. Posiłki trzeba przygotowywać we własnym zakresie (kuchnia w pełni wyposażona) i oczywiście możemy polecić miłe restauracyjki w okolicy - 10-15 minut samochodem. Po przyjeździe będą czekały na Was pościelone łóżka, ręczniki, podstawowe kosmetyki czyli mydło i żel pod prysznic oraz poczęstunek "niespodzianka". W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić: 506 099476 Jeszcze drobna uwaga, nawigacja nie zawsze dobrze pokazuje dojazd, proszę dzwonić przed przyjazdem, powiem jak najlepiej dojechać.

Nuostatos ir anuliavimo sąlygos:

Ogólne zasady korzystania z Domu w Zbożu dostępne są na stronie Slowhop. Szczegółowy regulamin znajdziecie na miejscu. potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie całej kwoty. Szybka rezerwacja - nie ma możliwości zwrotu