Przecznica 114, 59-630 Przecznica
Jizeros kalnų širdyje yra proskyna, kurioje įtemptos mintys pradeda lėtą pasivaikščiojimą. Jo centre – per 100 metų senumo namas, kuris taip pat niekur neskuba. Jame yra penki minimalistiškai įrengti kambariai, kuriuose iš viso gali apsistoti 17 svečių.

Oj, tas pasiūlymas jau nebegalioja

18-01-2022 - 22-01-2022
iki 4 žmonių
Priimame: maži šunys, vidutiniai šunys
key
nr 5
Rezervacijos pasiūlymas
Bendra viešnagės kaina:

1280 PLN

Išankstinio mokėjimo suma:

380 PLN

Likusi suma apmokėjimui:

900 PLN

Pasiūlymas apima:

Dzień dobry. W tym czasie możemy Państwa ugościć w wygodnym rodzinnym pokoju 4 osobowym w cenie 320zł/doba. Wszystkie pokoje dla gości znajdują się na piętrze, każdy ma swoją łazienkę + ręczniki. Serwujemy śniadania w cenie 32zł/osoby, dzieci 15zł. Śniadania nie są obowiązkowe, można zdecydować się na miejscu. W części wspólnej dla gości jest wyposażona kuchnia (bez piekarnika) i jadalnia, posiłki można przygotowywać we własnym zakresie. Jest również miejsce wypoczynkowe z fotelami i z kominkiem, trochę książek i czasopism do poczytania. W dniu przyjazdu zapraszamy od godz. 16.00-21.00. W dniu wyjazdu doba trwa do godz. 11.00. Pobieramy opłatę miejscową w wysokości 2 zł/os za dobę. Pozdrawiamy i zapraszamy zimą w Izery. Marysia i Wojtek

Nuostatos ir anuliavimo sąlygos:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 30% przez system Slowhop. Płatność gotówką lub bonem turystycznym na miejscu w dniu przyjazdu. Zasady anulacji pobytu: W sytuacji skrócenia zaplanowanego pobytu (przed przyjazdem lub w trakcie), nie zwracamy kwoty za niewykorzystane dni.