Opłaty i faktury


Darmowe usługi

Otwarcie konta, korzystanie ze strony, interakcje z innymi użytkownikami są darmowe.

 

Opłata za profil organizatora i rezerwacje

Po akceptacji przez administratorów serwisu i umożliwieniu publikacji profilu organizatora i jego ofert pobieramy (od 01.03.2020 r.):

1) Dla miejsc noclegowych: opłatę roczną w wysokości 500 zł netto (za każde osobne miejsce). W ramach opłaty tworzymy ofertę organizatora, profesjonalny tekst oraz publikujemy ofertę na profilu Facebookowym, Instagramie oraz w newsletterze.

Za rezerwacje dokonane za pośrednictwem portalu pobieramy prowizję w wysokości 12% netto.

2) Dla organizatorów wyjazdów, warsztatów: opłatę jednorazową 500 zł netto za publikację pierwszej oferty oraz opłaty 200 zł netto za publikację kolejnych ofert. W ramach opłaty tworzymy ofertę wyjazdu, profesjonalny tekst oraz publikujemy ofertę na profilu Facebookowym, Instagramie oraz w newsletterze.

Za rezerwacje dokonane za pośrednictwem portalu pobieramy prowizję w wysokości 4% netto.

3) Dla miejsc weselnych: opłatę roczną w wysokości 1000 zł netto, lub miesięczną w wysokości 150 zł netto. W ramach opłaty tworzymy ofertę organizatora, profesjonalny tekst oraz publikujemy ofertę na profilu Facebookowym, Instagramie oraz w newsletterze.

Prowizje za rezerwacje podlegają zwrotom, jeżeli klient rezygnuje z Usługi i Usługodawca zwraca klientowi całą przedpłatę. W pozostałych przypadkach prowizja nie podlega zwrotom.

W indywidualnych przypadkach serwis może zaproponować indywidualne warunki współpracy.