Monika i Grzegorz

+48 727 619 260

Generała Józefa Chłopickiego 5, 31-525 Kraków
V starej krakovskej štvrti Wesoła, iba 15 minút pešo od trhového námestia, máme pre vás predvojnovú vilu. Tu pre dobrý dizajn, kávu a pomaly sa rozvíjajúcu metropolitnú atmosféru!

Moment! Hostiteľ dočasne pozastavil túto ponuku.

29-07-2021 - 01-08-2021
do 2 osôb
Dovolené: malé psy
Minimálny vek hostí: 14 rok(y)
Ponuka rezervácie
Celková cena za pobyt:

747 498 PLN

Výška zálohy:

149 PLN

Zvyšná suma na zaplatenie:

349 PLN

Ponuka zahŕňa:

Niespieszny city break w Krakowie? Czeka na Ciebie 3-dobowy pobyt w jednym z naszych komfortowych apartamentów. Z rana przywita cię dzbanek aromatycznego przelewu, a wieczorny relaks zapewni kinowa projekcja z rzutnika. Wesoła usytuowana jest zaledwie 15 minut spacerem od Rynku Głównego, jesteś w samym centrum miasta! Entuzjaści turystyki rowerowej skorzystają z naszych retro rowerów i poczują się jak prawdziwi lokalsi. Z Wesołej na Rynek Główny prowadzi bezpośrednia ścieżka rowerowa. Smakosze odkrywać będą miasto z perspektywy Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 i zrobią zakupy na najstarszym targowisku Krakowa - Starym Kleparzu. Miłośnicy kultury zachwycą się spektaklem w pobliskiej Operze Krakowskiej (odległość 400 metrów) i zachłysną się niezliczoną ilością krakowskich muzeów, docierając aż do Muzeum PRL-u w pięknej Nowej Hucie. Spragnieni zieleni zaszyją się w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (odległość 500 metrów). Na życzenie przygotujemy dla Ciebie paczkę śniadaniową z lokalnego targowiska. Zapraszamy do Wesołej na city break totalnie w duchu slow!

Storno podmienky:

Jesteśmy azylem dla dorosłych. Za dorosłych uważamy młodzież, która ukończyła 14 lat. Akceptujemy małe psy. Pamiętaj o wymeldowaniu do godziny 10, daj nam czas przygotować się na następnych gości :) Zamelduj się od godziny 16:00 do 18:00. Jeśli planujesz zameldowanie po godzinie 18 prosimy tylko o informację. Możliwość zameldowania również w godzinach nocnych. Oferta jest bezzwrotna. W przypadku rezygnacji z pobytu w wybranym terminie istnieje możliwość przeniesienia bezzwrotnego zadatku na inny wspólnie uzgodniony termin. Pozdrawiam ciepło Monika w Wesołej